"Neoprávnený" ban v chate

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sesooooo, 11/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sesooooo

    Sesooooo User

    Dobrý deň,
    dnes o nejakej 5pm mi skoncil ban na 2 dni, ked mi usiel 1 vulgarizmus v chate, ked som 3x zomrel kvoli lagom v kappe a musel kupovať nový život. Keďže som v klane, kde si neustále navzájom pomáhame, zapol som hru, pozrel, či je dakto z klanu online a keďže boli už viacerí v skupine, zašepkal som 1 z nich, ať ma pozve, to sa stalo a ja som to prijmul. Pretože v starom chate ma to hádzalo hneď do skupiny, iba som sfleku napísal: "hi, do you need help?".
    lenže to vyzerá tak, že v tomto novom ma to hneď nehodí a tak som to omylom napísal do globalu, pár sekúnd na to, došiel ban na 2 dni. Žiadam unban, pretože prkliknúť do globalu a napísať tam niečo v cudzom jazyku sa môže stať hocikomu a ešte takýmto spôsobom, že je nový chat a automaticky som písal, podľa mňa by sa to nemalo hneď banovať.

    Sat Jun 11 2016 v 07:29:26 PM jsi byl zabanován na 2 dnů. Mon Jun 13 2016 v 07:29:26 PM se můžeš opět přihlásit.

    Predom ďakujem za odpoveď. ID:167060425
     
  2. Stáva sa aj to ale túto tému daj do sekcie

    CHAT
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.