Nepoctivi hrači vstali z mrtvých NEDOKONČIL JSEM!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe], 17/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. uzavřeli jste to a ani jsem nezkončil! takže tu je pokračovani tematu, takže oni si programovali měsice znich se stali full učty ktere nas krosili a chlubili se 10 000 000 x3 maj... a pak dostanou jen kratičkej ban a jsou zpět ve hře??? to jak funguje tento system? a jen tak nahodou ja nepsal že jsem ho viděl točit ale jen toho hrače jsem sem tam sundal když točil KRISTALON! (vk-velkou krisu) tak mi tohle nepřijde normalni pulka hraču co bylo pod programama si tu zas uživaj že! nefer! nefer! nefer!





    ted se mu divam na učet! ano o studijni body přišel! ale jak vim pravidla banu se měnili! ale to že si vytočil apise zeuse lf4 hodnost a to všechno! co mu udělaj studijni body... za tejden to ma zpět nahrane sitmhle učtem... no jo zasferovi hrači budou šikanovani od těchto nepoctivcu jsem teda nečekal že je hodite do hry to teda važně ne....
     
    .A..R..E..S. tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    Tu nieje čo riešiť, na nepoctivých hráčov tu je systémová kontrola a na poriadok na fóre som tu ja a kolegovia. My takýchto hráčov ani nebanujeme a ani nepúšťame. Ak by bolo na nás, tak nelieta ani jeden.
    Predchádzajúca téma bola dostatočne zodpovedaná a za znovuotvorenie témy ti udeľujem body.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCk.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.