[Nepodložené obvinění

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem $WarpyII$, 13/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Ahoj, za to že člověk napíše na chat pravdu o hře kterou hraje po roce se dostává ban ? Proč ? Demokracie v této hře neexistuje pouze spousta namyšlených moderátoru kteří pro hru neudělaj vůbec nic, kde jsou seznami zabanovaných hráčů za použití vertex botu ? Stačí se jen proletet po mapě a najdete jich spoustu ale hlásit nikoho nebudu není to moje práce ale vaše, ale asi to nevadí vždycky tu byl nějaký program a nikdy se stím nic neudělalo, proto jsem přestal hru hrát a nejsem jediný :) jen jsem se chtěl vyjádřit .
     
  2. Korben

    Korben User

    Demokracia, sloboda slova a podobné slovička si nechaj pre parlament. Tam si radšej prečítaj pravidla chatu.

    Mimochodom, maš účet od roku 2010 a ty nevieš, že moderátor a ani administrátor botky nerieši? Tak že to nieje naša práca, ale práca BP.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.