NEPORTUJTE SA ZA LETU!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pᗣᗧ•••Nαrcis••, 15/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    SauronL tak potom to prosím neoznačuj ako bug hry, kedže ide o problém tvojho spojenia. Inak miesto toho písania ako je všetko oničom by som sa snažil to z tvojej strany zlepšiť na čo najviac znesiteľné.
     
  2. SauronL

    SauronL User

    Já to jako bug hry ani neoznačil a pokud ano, tak jsem to tak nemyslel a omlouvám se za to. A nepíšu tady jak je všechno o ničem , pouze jsem zde zmínil co se mi už stalo a tip jak se tomuto vyhnout pokud se vám to někdy přihodí , vzhledem k tomu "vylepšení" , tak to asi nepůjde , ať už bych měl internet jakýkoliv tak tady je internetové pokrytí velmi slabé takže nezáleží na kvalitě internetu a moc se mi nechce odstěhovávat pryč jenom kvůli internetu
     
  3. Ja možno by som doplnil tú nekonečnú diskusiu o bugoch a neviemčom, presne toto sa stáva aj mne lenže keď máte takýto problém je treba hľadať príčinu najskôr u seba a až potom to hádzať na BP, ono najlepšie čo sa týka pingu je podľa mňa kliknúť vo Windowse na "Štart" naťukať tam cmd, zadať Enter a odtiaľ pingnúť darkorbit.com - pretože si testnete ping priamo na tú stránku na ktorú sa pripájate a nie na najbližší server lebo ono tým že vy si to testnete na najbližší server sa dá povedať že zanedbávate to zvyšné množstvo serverov čo je medzi Vami, ja osobne pingujem tak, že do cmdčka zadám príkaz "ping gb1(tuto býva skratka servera na ktorom hrávate).darkorbit.bigpoint.com" prpípadne tam ešte hodím k tomu -t a napr. počas brány si konštantne kontrolujem ping či mi nenarastá a ak áno opustím bránu. Ďalší veľmi užitočný príkaz je "tracert" a opäť vedľa toho zadáte stránku - tento príkaz Vám vypíše všetky servery medzi Vami a BP a takisto aj pingy no a Vy (pokiaľ máte zlý ping) môžte presne vidieť kde ten ping narastá (napr. mne sa občas stáva že medzi prvým a druhým routerom mi narastie ping aj o 300ms, čo nie je chyba ani moja, ani BP ale práve poskytovateľa internetu) takže ja osobne najskôr odporúčam zistiť kde Vám ten ping narastá - to zistíte jednoducho, stačí ak si tie adresy zoscreenujete alebo odpíšete a potom ich jednotlivo začnete v CMDčku pingovať ak Vám niekde medzi dotyčnými routermi narastá nejako závažne ping odporúčam potom zatelefonovať tomu čo tie routery vlastní (poskytovateľ pripojenia zvyčajne). Ono keď si takto preveríte pripojenie práve keď máte lagy a podobné "bugy" ako tu píšete
    obvykle takto určite zistíte, že kde tá komunikácia medzi servermi padá.
    [​IMG]
    takisto namiesto "tracert" si môžte dať aj "ping gb1.darkorbit.bigpoint.com -t" a to vám bude stále až donekonečna merať ping až pokiaľ to tlačidlom ctrl + C neukončíte.
     
    Korben tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    TĦÜŊĐĚŘ-ŁĬĢĦŦ To čo si napísal , je síce pekné a na fóre to máme aj spracované (len musíme spracovať obrázky ktoré vypadli), ale problém je v tom , že mnoho hráčov nevie alebo ani nechce urobiť obyčajný pingtest pre informačné účeli, pri zadávaní problému.
    A ak by si toto vedel každý sám urobiť a odsledovať , tak počítam že by tu písalo o 90% menej hráčov. :)
     
  5. To je druhá vec, Korben máš pravdu kebyže to robia hneď všetci, tak tu máte o kopu menej roboty ale čo už. Ja som to tu dopísal preto, lebo ja som tam v tom návode našiel len ako zmerať ping iba normálne cez speedtest.net a pingtest.net a tam napr. ten Packet Loss mi nie vždy zmeria a v cmdčku to majú bez dodatočných problémov ešte si aj môžu zistiť že kde im to väzí (ak by ste nestíhali tak ja Vám kto kľudne môžem poscreenovať, popísať, spracovať a poslať a vy to už len postnete :D ) ,stačí to tam len naťukať a ešte aj keď by si chceli čosi dodatočne tam pozrieť tak stačí keď dajú napr. ping/? a vybehne im tucet ďalších príkazov, tak som chcel len ukázať, že oni si to koľkokrát môžu zistiť aj sami kde im to väzí a neotravovať Vás tu zbytočne :D :)
     
  6. Korben

    Korben User

  7. Korben, jasný, vždyť všechny FAQ se přenášely ze starého fóra na nové.. :oops:
    Takže obrázky by mohl dodat TĦÜŊĐĚŘ-ŁĬĢĦŦ jestli má chuť a čas :D
     
  8. Dobre už by to bolo. Mám tie obrázky hodiť do diskusie k tomu tématu? ;)
     
  9. Korben

    Korben User

    Ja sem vložím jeden obrázok, kde pri trasovaní je vidieť okrem iného aj chybu, kde niektorí prevádzkovateľ môže trasovanie pingu blokovať , alebo tam jednoducho nefunguje spojenie. Toto môže potom spôsobovať problémy v hre.

    trasovanie.JPG

    TĦÜŊĐĚŘ-ŁĬĢĦŦ Vlož to do témy ktorá sa tomu venuje -Diskuze k tematu
     
  10. Už som to tam hodil ak by tam niečo trebalo prerobiť tak mi to Korben prosím ťa napíš niekam ;)
    A ešte k tomu čo tam hodil Korben - áno prvá možnosť je že tam môže viaznuť komunikácia, ale ďalšia vec prečo dotyčný server neodpovie môže byť aj majiteľ servera, ktorý naschvál pingy zablokoval napríklad aj kôli tzv. "Ping of Death" kedy sa servery napádadú tým, že enormné množstvo počítačov začne na dotyčný server posielať pingy a keď majiteľ ten server takýmto štýlom zablokoval, nemáte ani nijako šancu zistiť jeho IP adresu a samozrejme ani ho napádať spomínanými pingami čiže sa hneď neľakajte, že tam je chyba - tá chyba tam môže byť a nemusí, obvykle tam tá chyba je ak tam viazne komunikácia a ak po dotyčnom serveri už Vám žiadny server neodpovie;)
     
    Naposledy upraveno: 17/5/14
  11. Korben

    Korben User

    TĦÜŊĐĚŘ-ŁĬĢĦŦ , Ihneď ako bude čas, tak tie obrázky použijeme vo FAQ. :)

    V tejto téme nieje viac čo riešiť. Autor si musí dať do poriadku svoj internet, prípadne aj svoje PC.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    TĦÜŊĐĚŘ-ŁĬĢĦŦ tohle ocenil(a).
  12. Kubino

    Kubino Guest

    TĦÜŊĐĚŘ-ŁĬĢĦŦ ja ti v mene tímu ďakujem za pomoc a ochotu v spolupráci vytvoriť niečo pre hráčov. Je fajn, že sa občas niekto nájde a nenecháva sa všetko len na nás.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.