nepovolené mazaní deníku ...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _T.e.r.r.a._, 27/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám dotaz ,dnes:27.4.jsem na mape 1/3 sestřelil hráče Space hunter -[VRU] , ... a na mape:1/4 sestřelil hráče :_Basileus_Abyss[BUG] -[EIC] ... a ani jedného v deniku nemám ?
    Někdo má asi právo se vymazat ,nebo jsou to admini ? ...
     
  2. Korben

    Korben User

    Nikto ti denník nemôže vymazať. Tak že ich asi malo ne konte NPC alebo iný hráč.
     
  3. Byli v deníku , jěšte jsem se na ne koukal a tedka zapnu dark a už tam nejsou ... tak nevím ...a Basileus_Abyss[BUG] -[EIC] , mně pak sundal ,při druhém souboji a to tam není taky ...

    zapnutí darku :
    27.04.2014 - 08:33[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 5 dny.
    ---------------------------------
    jediný ,kdo v deníku zostal je:
    27.04.2014 - 08:46[​IMG]Sestřelil jsi astronauta •Jarosh• (VRU).
    vypnutí hry:
    27.04.2014 - 09:59[​IMG]Obdržel jsi 32 cti
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/4/14
  4. Korben

    Korben User

  5. Ano ,teraz jsem ho spustil (CCleaner) ,myslím , že to s tím nic nemá .. ani jedného v deniku nemám a to jsem je sestřelil ,hold někdo v tem asi umí chodit ,nebo jsou to nadlidi :)
     
  6. Korben

    Korben User

    _T.e.r.r.a._ Ja si skôr myslím že vtom niekto chodiť nevie. ;)
    Ccleaner treba vedieť aj použiť a treba skúsiť premazať aj históriu prehliadača.
     
  7. No vidím , že tady nic nezmůžu a Ccleaner umím používat ,to je v poho ,ale ja si skôr myslím ,že pravda je taková ,jak jsem napsal a na darku se dejí docela podivné ,ba někdy i hodně zajímavé věci ,však ? :)
     
  8. Korben

    Korben User

    Samozrejme , robíme abraka dabra , aby sme ti mazali nejaký denník a tých pár mušiek čo si zostrelil. Neviem čo by sme s toho mali, to za prve a za druhé, nedodal si ani svoje ID.:rolleyes:
    No a za zmazanie témy do ktorej už prispieval moderátor , ti udeľujem ban na fórum.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.