Nepovolený jazyk

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Placka, 28/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Placka

    Placka User

    Prosím nějakého kompetentního moderátora o vysvětlení co znamená výraz ˇ"bad behavior" a proč ho některý z adminů používá na CZ2 serveru? Měl sem za to,že hraju na českém serveru,kde je povolen pouze český a slovenský jazyk.Nebudu tu polemizovat o důvodu proč mi to napsal,chci ale polemizovat o tom,proč když vyžadujete po hráčích striktní dodržování pravidel,sami je nerespektujete a ve zdůvodnění vašeho určitého kroku používáte anglické výrazy.Díky za vysvětlení. :)
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    A proc si to nenechat v klidu vysvetlit?
    Proc protoze ani nechces. Pokud se ti toto ukaze na chatu,tak to je to od systemu . Jak jednoduche ze?
     
  3. Placka

    Placka User

    Netuším jak to máte nastavené,ale napsalo mi to, že to je od admina.No a co se týče tvé odpovědi,nepřijde mi,že bych byl nějak rozčílený.Jen sem žádal vysvětlení výrazu kterému nerozumím.Myslím že se ptám naprosto slušně a korektně.Jak jednoduché,že? ;)
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Jeste jednou je to ban od systemu , ze to pise ze od dmina, tak je to v poradku i system je take admin. Protoze dohlizi na chat.
     
  5. Placka

    Placka User

    OK.Sice si mi stále neodpověděl na můj dotaz co ten výraz vlastně znamená,ale zkusím si to vygooglit.Jinak si i nadále dovolím trvat na tom,aby i systém na CZ serveru s hráči dokázal komunikovat česky,když už se to vyžaduje po hráčích. :)
     
  6. Leon

    Leon Guest

    Znamená to " Špatné chování". (volně přeloženo).
    Systém je nastaven pro všechny chaty, tedy bude komunikovat ve světovém jazyce bez rozdílu.
     
  7. Placka

    Placka User

    No tak aspoň už vím kde udělal soudruh chybu.Díky za volný překlad :)
     
  8. Korben

    Korben User

    Neviem kde urobil súdruh chybu a ani ma to nezaujíma , ale viem jedno a to, že aj ak by to napísal moderátor , alebo administrátor, tak na nich platí výnimka v pravidlách.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.