nepravdive udaje v diskuzi FAQ. P.E.T 10

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¯¯¯VДŁĐłИ¯¯¯[KREV], 30/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tedka jsem mluvil s moderaorem primo ve hre a ptal jsem se na otazku : jestli muze lokalizace surovin zvetsit dosah radaru u peta bylo mi receno ze nikoli ze to zvetsuji jen radarove protokoly coz jsem vedel ale potom je divne e na diskuzi mate napsany uplny opak tak co je pravda link diskuze :http://sk.board.bigpoint.com/darkorbit/archive/index.php/t-22782-p-7.html
     
  2. Korben

    Korben User

    Môžeš sem hodiť priamo citát, lebo s toho čo si sem vložil, neviem na čo konkrétne reaguješ.

    Inak, lokalizácia surovín nemôže zvýšiť dosah radaru , ale radar môže zvýšiť dosah lokalizácie surovín.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/14
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. ok skopiruju to :
    tekken24680
    12.11.2012, 07:47
    ahoj mám pet a stale neviem pochopiť jednu vec mechanizmus zbierania surovin ma dosh 1500 a ked kukam protokol tak tam je mechanizmus hladanie surovin dosah asi 3000 to ked budem mat tak mi mechanizmus zbierania bude moct ist po surovini do vzdialenosti 3000 ?
    Belgam
    12.11.2012, 07:52
    tekken24680 (http://sk.board.bigpoint.com/darkorbit/member.php?u=148825) ano presne tak a jeste muzes vzdalenost prodlouzit radarovym protokolem,tech muzes mit v pet vice a tim se vzdalenost prodluzuje.
     
  4. Korben

    Korben User

    Kolega tam napísal pravdu. Dosah mechanizmu , môžeš zväčšiť radarovým protokolom.

    Faq - P.e.t. 10
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. to jo ale kdyz si prectes to co napsal doslovatak to vypada jako kdyz i lokalizace zvysuje dosah ty jeho prvni 2 slova
     
  6. Korben

    Korben User

    Hráč sa pýtal na mechanizmus zbierania a jeho dosah, ktorý je v rozpätí od 1500 do 3000, podľa levelu mechanizmu.
    Kolega textom "ano presne tak" reagoval na otázku hráča "to ked budem mat tak mi mechanizmus zbierania bude moct ist po surovini do vzdialenosti 3000 ?". Potom už pokračoval doplnením odpovede o zvýšení dosahu pomocou radarov.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    Za málo. :)

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.