Nepřesné informace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 25/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,

    zaráží mě fakt ve hře a to:

    A/ obsidánové bedny: v čase 0:00 hod měli být obsidánové bedny podle obrázku na hlavní stránce ješte 3 hodiny.
    Ale v čase 0:01 hod nebyli nikde.
    Proč tomu tak je ?
    Chtěl jsem si vzít bednu, a kde ji mám nikde :mad::mad::mad::mad:

    B/ chybné informace v hodnotách upgradovacích modulů

    C/ lagy v bráně VoT.
    Tak já dělám v 2 hodiny ráno, nebo celý den není čas. Myslím, že mám klid.
    A co ? A lag, 3 životy komíkem.
    Kde a kdo mi to to vrátí?

    Mě to přijde jak v kocourkově, nepřesné, závadějící inforamce, lagy.

    Jako na to, že si platím premium, tak toto jako je co ?

    Kompenzace nikde. :mad::mad::mad::mad::mad::mad:

    Boží :mad::mad::mad:
     
  2. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    A.
    Sice nejsem admin, ale můj kamarád taky dělal úkoly na obsidiánky a jsou mu teď k ničemu. Protože jsem četl na foru, že už nebudou. I kdyby, tak by BP jistě klíče hráčům nějak vykompenzoval. A kdyby to pravda nebyla, akce se bude opakovat. Ty někam spěcháš, aby si bedny sebral teď hned okamžitě? V tomto případě jsou tvoje vzteky zbytečné. A zároveň by mne zajímalo, kde si četl, že ještě po půlnoci budou.

    B. Upgradovací moduly zatím neřeším, protože mám prioritu urko a prometheusy, takže netuším.

    C. Lagy myslím, že má každý hráč se slabším PC nebo slabším připojením. Na chatu si každý den někdo stěžuje, jak je hra mrtvá a neaktivní. A když je akce, tak má najednou každý problém, když hráči létají.
    1. Nejsi sám. Lagy mám i já. Včera jsem byl celý den na 5-3 a asi 5x mi spadl Flash, z toho jsem 1x puknul při ataku na NPC a pak mi hra ještě padala při lovení a plnění úkolů.
    2. Kamarád, který Vortex létá a dělá i další akce, tak se mu hra taky laguje.

    K čemu chceš kompenzaci 3 životů? Myslíš si, že s premiem si něco víc?
    1. BP nemůže za to, že máš slabé připojení nebo PC. Za lagy si můžou hráči sami. A je to jen jejich věc, zda to pochopí nebo ne. Svádět to na hru mi přijde komické.
    2. BP nemůže za to, že při akci je zvýšený zájem o hru. To je stejné, jako když O2 vysílá LM a při některých zápasech jsou potíže a je zvýšený zájem zákazníků.

    Každý systém (restaurace, obchody, hry, internet)...vše občas kolabuje při zvýšeném zájmu. Nikdy ti žádná firma nezaručí každodenní 100% funkčnost. A zrovna lagy podléhají hlavně kvalitě PC a internetového připojení. Už jsem se setkal s tolika hráči, kteří se mnou hráli LOW apod. a stěžovali si na lagy, kdy já je neměl, že si to dovedu představit.

    Takže přestaň si stěžovat a ber tu hru s pokorou a vděčností. Snaž se ty sám udělat něco proto, aby ti hra fungovala. Nebo hraj něco jiného. Tímhle skákáním jako čertík si ničím nepomůžeš. :)
     
  3. To mi pls řekni kde jsi si kromě těchto bonusů z prémka koupil všechny vývojáře na lepení chyb a k tomu brány bez lagů. To že si koupíš prémko, z tebe nedělá pána BP, to je tvoje dobrá vůle přispět na provoz hry. A když tě ta hra sejří, nebo se ti zdá že provozovatel nedělá dost aby si tvoje prachy zasloužil, tak další měsíc se na prodloužení prémka vykašli, resp. vypni to nadobro a už se neohlížej. Tak to u každý hry vždycky bylo a bude. :)
     
  4. Arya

    Arya User

    Neaktivní téma uzamykám a přeji šťastnou cestu vesmírem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.