nepripisana odmena v bete

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem tamtumm, 8/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tamtumm

    tamtumm User

    Dobry večer.Robím bránu beta.Práve som dokončil vlnu 80 Kristallinov.Pozeram do denička a odmenu som dostal len za 14 z nich.Viete s tým niečo spravit?
    > moje id
    > 38401700
    > server cz1
    > čas od 22:16 do 22:18
    > Dakujem
     
  2. Korben

    Korben User

    Určite si použil na ničenie NPC , kamikaze a preto sa ti nepripísala odmena za všetky NPC. NPC v bráne musíš zostreliť bez použitia kamikaze.
     
  3. tamtumm

    tamtumm User

    vav,tak to som nevedel,to je daka chyba alebo to je naschval?
     
  4. Korben

    Korben User

    Je to tak že pukneš viac NPc naraz a systém to nezaznamená a tak vznikne tento problém. Preto odporúčame v bránach nepoužívať kamikaze na ničenie NPC. Treba ich dostrieľať ručne, potom odmenu dostaneš.
     
  5. tamtumm

    tamtumm User

    Nieje to divne nepouzivat nieco co je na to urcene?ako keby som mal vypnut raketomet.
    Kusok som sa popytal ta chyba je uz dlho tak preco sa s nou nic nerobi?
    A co teraz s tou odmenou?bude mi vratena vlna,alebo pripocitana odmena za tie kristalinky?alebo sa na to vykaslete?alebo nieje vo vasej moci s tym nic robit?

    len pre info: 2112URI
    1689600kred
    1020096 BZ
    5346 cti
     
  6. Korben

    Korben User

    tamtumm Kamikaze bolo a je určené na ničenie nepriateľa a nie na ničenie NPC. Odmena ti vrátená nebude. Na budúce musíš NPC dostrieľať ručne.
     
  7. tamtumm

    tamtumm User

    v takom pripade chcem nahlasit ze kamikadze mi funguje aj na NPC co je asi pozitivny bug a prosim o presetrenie kedze sa nechcem vystavit zablokovaniu uctu z dovodu vyuzivania chyby v hre.
     
  8. tamtumm
    To,že kamikadze funguje "plošně",tedy na hráče i NPC není žádný bug.Tato funkce je ovšem primárně určena k soubojům s hráči.Ještě se mi nestalo,aby se mi hráč,kterého zničím kamikadzí nepřipsal (je pravda,že hráčů takto zničených je nepoměrně méně než NPC).
    Pokud si tedy chceš ulehčit práci v GG,střílej NPC kamikadzí až do jejich zničení.V tom případě se ale vystavuješ nebezpečí,že se ti odměna za ně nepřipíše.Pokud chceš odměnu všechnu,kamikadzí si NPC jen "načni" a v rohu je dostřeluj jen lodí.Prostě to tak je a nic s tím neuděláš.
    Stačí občas při hraní zapojit i hlavu ;)
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.