Nepripísane EMP

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Minnimous-, 3/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň, chcel by som vás poprosiť o preskúmanie problému s tým že sa mi nepripísalo 19 EMP. Otvoril som to posledný deň apokalyptických boxov v apokalyptickom boxe .
    Neviem čo mám robiť a EMP som odvtedy určite nepoužíval, dnes som však už zopár našiel v zelených bedniach, tak dúfam, že to nebude problém. Za pomoc ďakujem.

    ID: 89663472
    Server : Globálna Európa 7
    Kedy: Pri posledných apok. boxoch
     
  2. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj, napíš prosím ťa na podporu. Tam sa na tvoj problém kolegovia pozrú. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Borat

    Borat User

    A nedostal si emp mínu, ktorú musiš položiť ? Lebo je emp mína a emp výboj.
     
  4. 31.08.2017 - 12:49[​IMG]Apokalyptický kľúč koristi bol použitý.
    [​IMG]
    31.08.2017 - 12:49[​IMG]Získaný predmet: Munícia - EMP-výboj (18)
     
  5. Korben

    Korben User

    Prečo to hlásiš až dnes?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Popravde som si to všimol včera (dovtedy som EMP nepotreboval), keď som rátal s tým že v boji si zapnem EMP no , žiaľ, nevydalo. Ale už som to v noci nechcel riešiť tak píšem dnes :) .
     
  7. Korben

    Korben User

    Napíšem ti otvorene, že po tom čo si hral a bol si aj zostrelený, tak ti asi EMP nepripíšu, keďže si ho za tú dobu mohol minúť. Ak sa vyskytne chyba, tak je potrebné, riešiť to okamžite.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. A nemôžete si pozrieť nejaké záznamy aktivity (ak niečo také vôbec je), či som používal EMP? Ja by som sa vás fakt o 18 EMP nepokúšal okabátiť , to mi zato nestojí ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    Použitie mín, emp, munície a podobne, nieje v záznamoch. Nikto netvrdí že by si chcel oklamať, ale ak by si to hlásil ihneď, tak by ti to bolo bez problémov pripísané, no teraz to už nebude možné. Na budúce to treba okamžite hlásiť a najlepšie je nehrať. Teraz tam máš záznamy o zostreloch, pri ktorých mohlo byť EMP použite.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Ok nevadí, ďakujem Vám všetkým za pomoc a rady :)
     
  11. Warden

    Warden User

    Pavažuji tedy za vyřešené a uzavírám. Příště je problém nutno hlásit ihned.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.