Chyby nepripočitavanie municie x2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ••†GHØSTΣR†••, 17/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim. Prosim vas. väčšinou klikam Extra energie keď ich mam väčšie množstvo. napr. 50/100 a tak. vela krat mi extra energiu vymenilo za municiu x2 a aj multiplikator mi padol na x2. ale keď som sa nalogoval nemal som ani 1 strelu typu x2. všimol som si to už 4x po sebe. aj vćera aj dneska. neviem či je chyba u mňa alebo to postrehol aj niekto iny.

    ďakujem
     
    Naposledy upraveno: 17/9/16
  2. napis svoje id a server nech sa ti pozru na to
     
  3. Mě se munice přidává jak bez multiplikatoru tak i s multiplikatorem. :)
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Pozri či sa ti to nepridá do invetára, inak mi to tiež pridáva.
     
  5. v inventari mam dve položky ku každemu typu municie. napr pri x2 mam v 1 položke 4426818 x2 lebo som ju skoro nikdy nemiňal. a v 2 položke len 324 x2. a keď som nalogovany tak mi ukazuje že mam len 324 x2. podobne je to aj s x4-kami a aj s niektorymi raketami. x4 pri nalogovani mam 3ks ale v inventari v 1 položke 3ks a v druhej 1177ks

    screen z inventaru: https://ctrlv.sk/I7hb
    a screen z hry: https://ctrlv.sk/OjhD
    server cz3
    [​IMG]92396276
     
  6. Tohle je dost stará chyba, o které jsem myslel že už byla dávno opravena. No, minimálně se o ní už dlouho vědělo..
    Chyba je způsobena právě dvojitým zápisem munice.
     
  7. čo sa s tým dá robiť? ako to vyriešim? keby to ide napr o 2K x2 tak to neham tak ale ono tam je 4M x2 a ešte horšie je to že mi municiu ktoru dostanem vymenou extra energii nepripočitava a nemôžem s ňou strielať. pravdepodobne mi to pripočitava do toho druheho zapisu. čo s tym môžem urobiť?

    ďakujem
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ••†GHØSTΣR†•• no ako ti napísal ❦Čοlεκ❧ máš tam dvojitý záznam. Zvláštna chyba na niektorých účtoch. My ti to na fóre neopravíme ani na podpore. Chyba už je hlásena, dokonca pripomienkovaná, ešte sme tam dopísali tvoje ID za ktoré ďakujeme a budeme dúfať, že to opravia čím skôr, lebo verím ti, že takto sa musí hrať na prd :/
     
  9. ano hra sa dosť na prd lebo nemožem nikoho strielat lebo nemam šancu s x1 proti x4. ďakujem že ste nahlasili chybu a taktiež dufam že to vyriešia čo najskôr :)
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    ••†GHØSTΣR†•• Je to stara chyba a uprimne cakat na opravu cez BP..... to bude zas na 100 rokov.

    Na ucte mas zopar dvojitych zaznamov municie, skusim sa este zajtra poradit s nadriadenym a mozno to pojde vyriesit cez nas. Skusili by sme zmazat aktualne dvojite zaznamy a municiu by sme ti nahodili nanovo a uz v spravnom pocte, potom by sa ti mala uz zobrazovat.

    Este sa ti ozvem v tejto teme.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  11. ja bych to ani nezaregistroval že je takovej problem z munkou sakra:p
     
  12. oromë diki za snahu. snaď sa vam to podari lebo 4 mega municie neni len tak. teda aspoň pre mňa keď viem ako som si ju šporil. a horšie je to ako som pisal že sa mi nezapočitavaunicia ktoru vyklikam v GG a nemôžem s nou hrať. dufam že sa vam to podari vyriešiť. diki :)
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    ••†GHØSTΣR†•• Len pre info, dnes som bol do noci v praci a nedostal som sa k tvojmu problemu. Zajtra(vlastne uz dneska) mam volny den, tak to skusim poriesit.
     
  14. Prosim vas ako ste na tom s riešenim mojho problemu? :) nezabudlo sa naň ? :)
    Nejake nofe informacie? alebo rady?
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    ••†GHØSTΣR†•• Ospravedlnujem sa, nie nezabudol. Ako ste si vsimli, par dni som tu nebol a z dovodu toho, ze ma poskytovatel odpojil od netu, vraj daka chyba na ich centrale... Jednoducho 3 dni som cakal na opatovne nahodenie, az konecne teraz som spet.

    Takze, za prve, vec bola hlasena smerom na BP, je tam viacero hracov co maju rovnake problemy. BP chybu potvrdil.

    Za druhe, skusim ti teda zajtra vymazat dvojite zaznamy. Nasledne ti skusime spetne pripisat spravne sumy. Potom by to teoreticky malo naskocit.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  16. okej diki :) tešim sa na to :)
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    ••†GHØSTΣR†•• Napis si prosim este na podporu. Problem nemusis opisovat podrobne, kedze ja uz o tom viem. Jednoducho len, ze mas dvojite zaznamy municie a rakiet na ucte. + odvolaj sa na mna, ze ta posielam z fora.

    Tam to poriesime, dakujem.
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.