nepripsani bonusu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem rychlesipy, 11/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rychlesipy

    rychlesipy User

    ahoj dnes mi to nepripsalo denni bonus 1000 sepronu cz-2 me [​IMG]67036119.dekuji za informace- nevim proc na druhem ucte co mam takove problemy nemam jen me to zlobi zde.

    nemam tam nic a stejne mi to nejde pripsat a nepripsalo
     
    Naposledy upraveno: 11/2/18
  2. Arya

    Arya User

    rychlesipy: Podívej se, zda nemáš v lodi CPU, které by ti seprom vložilo do generátorů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    rychlesipy Nefunguje Ti to preto, lebo ho nemáš nastavené
    v Nastaveniach. V hre ozubené koliesko vpravo hore. Pod Gameplay musíš
    vyhodiť odškrtnutie políčka Aktivovat automatické vylepšení zbraní pomocí CPU výskumu.
    Následne uložiť. To je k tomu, dúfam, že už všetko.

    Naposledy, keď som to aktivoval, jeseň 2016. Som bol nemilo prekvapený, že mi to ničí
    promérium a hádže ho do štítov alebo rýchlosti. Tak som si to zrušil.

    Pozri si vlastné Nastavenia priamo v hre. Myslím si, že je to jeden zo spôsobov, ako to vyriešiť. ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/2/18
  4. Arya

    Arya User

    rychlesipy: prosím neodpovídej editací prvního příspěvku. Jestliže je pod tvým příspěvkem, příspěvek někoho jiného, tak svou odpověď napiš do dolního okna pro odpovědi. Jinak si toho nevšimneme. :)

    Podívej se do deníku, zda tam máš záznam o bonusu. Pokud ano, měl bys ho obdržet.
    Neposílal jsi seprom do lodě? Je možné, že jsi měl v lodi seprom ze skylabu a seprom z denního bonusu ti k němu přibyl, jen sis to neuvědomil.

    -baghira2-: řešíme denní bonus, ne funkčnost CPU ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Spea

    Spea User

    Ahoj, včera 15.2. mi to nepřipsalo donní bonus LF4
    [​IMG] 80272829
     
  6. Borat

    Borat User

    Ale pripisalo. Pripisalo ti ju o 5:03.
    LF-42018-02-15 05:03:01
     
  7. bodlina001

    bodlina001 User

    Ahoj. I mně včera za 15 den nebyl připsán bonus LF4. V deníku je psáno, že bonus za 15den je připsán, ale v inventáři další LF4 není. Dnešní, za 16den přišel bez problémů okamžitě. Předchozí nevím, opravdu to pokaždé nesleduji. Děkuji za odpověď.
     
  8. Spea

    Spea User

    V inventáři nebylo připsáno, prošel jsem i všchny lodě, taky nic, je to za poslední rok podruhé, co mi nebyla LF4 připsána.
     
  9. Arya

    Arya User

    U denního bonusu byl zaznamenán problém s boostery, je možné že se týká i dalších předmětů. Nezbývá než počkat na opravu.

    Zodpovězeno, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.