Nepřipsání uridia z SMS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cruenta†Ultionem, 2/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Na cz1 jsem si zaslal 2xSMS a potom na cz3 také 2xSMS z téhož čísla. Na cz1 se mi nepřipsalo uridium, na cz3 ano. Poslal jsem na podporu ticket s daným problémem. Teď se mi i ten ticket kousl a nereaguje, ani na to heslo v e-mailu uvedené. Když jsem nad tím přemýšlel, je možné, že na cz1 jsem už posílal z víc než 5 čísel. Nevíte, jaký bude další postup, a jestli jsem špatně, dejte mě, prosím, do správné sekce. Nejde o moc peněz, ale ty předchozí karty, z kterých jsem na cz1 posílal, jsou už dávno bloknuté operátorem.
    Teď jsem se do toho tiketu aspoň dostal, zpracovává se:eek:
     
    Naposledy upraveno: 2/2/14
  2. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem Na to ti môžu odpovedať len na platobnej podpore a tak si musíš počkať na ich odpoveď .
     
  3. Děkuji, jak to obvykle dopadá, pokud jsem dal omylem 6 číslo, přijdu o kredit, nebo mi ho vrátí? Ne ze by na tom při 2 SMS záleželo... Problém bude v tom, že už si na cz1 nic nepošlu.:D
     
  4. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem pravdupovediac , som sa s tým nestretol. Platobná oblasť ide úplne mimo nás.
     
  5. Děkuji, zodpovězeno.
     
  6. Korben

    Korben User

    Nieje za čo.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
  7. Big_Bass

    Big_Bass User

    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    Mno , toto fórum je v tomto trocha zákerné.:)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.