Nepřišel mi mail s RSB bonusem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GoodCraftCZ, 12/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobré ráno, chtěl bych se zeptat proč většině hráčů došel již mail od vás ohledně bonusu 5 000 RSB, mému kamarádovi z CZ3 dokonce před 14 dny, mě nic nepřišlo, v nastavení zasílání bulletinů mám povolené, mohl by mi prosím někdo říct co mám dělat?

    Opravdu by mě toto naštvalo, pokud bych bonus nedostal, protože to je 25 000U a já mám v plánu dělat DO vánoční speciál, to znamená, že do vánoc musím dát zeuse a pak ještě munku na lov :D

    Díky moc za rady jak získat bonusy.
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    No já ho též nedostal a také mám povolen bulletin. Podle mě asi žádnou jinou radu než čekat, nedostaneš. Pokud to rozesílají ve vlnách, pak máme ještě šanci. Ale raději se morálně připrav, že nemusíš nic dostat. Za jakých podmínek provádí BP distribuci kódů není nikomu jasné.

    Obdobné téma je také zde: Bonusový balíček
     
  3. Korben

    Korben User

    Duplicitná téma.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.