Nepřítel pod ochranou firmu na napřátelské mapě x3 / x4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem νļāđċē=Ŝāмēļēоń, 3/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den mužu mít dodaz co to je za blbost že je nepřítelský hráč na 1-3 je eic a já ho nemužu napadnout z duvodu : Na tohoto pilota nemůžeš zaútočit, protože je až do ukončení výcviku pod plnou ochranou firmy.

    Není to blbost ? Tak on doletí na 1-3 a já ho nemužu ani sejmout .. nemělo by se s tím něco udělat ikdyž ještě není lvl ? Co to udělat tak že by na tu mapu buď ani nemohl nebo by na něj šlo utočit děkuji za odpovědi protože mi to příjde jako blbost ...
     
    PaRazZziTeK tohle ocenil(a).
  2. Logan

    Logan User

    Myslim si ze keby si bol novacik, tak by Ti nieco take nevadilo ;)

    No tato ochrana novacikov je myslim si v poriadku, aspon novacikovia spoznaju mapy ak mas iny nazor tak si mozes podat navrh na upravu tohto opatrenia do tejto sekcie: Aktualizace a nápady
     
  3. Korben

    Korben User

  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    1.Můj postřeh ze hry. Tzv. portoví hráči naskáčou na port na nepřátelské mapě a ten nováček na ně a začnou střílet vše okolo sebe. Nejdou nakliknout a kliknete jen toho nováčka pod ochranou a nejde do něj střílet. Pak nezbývá než nelítat kolem portu.
    2. Taky není dořešeno to, že nováček pod ochranou zač. získá přenosný titul a pokud neudělá chybu, že by začal do někoho střílet, tak ho nelze sestřelit a vzít mu ten titul.
    Jinak s tou ochranou souhlasím, mají to hodně těžké i pak.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    LOCK
     
  6. Drift1

    Drift1 User

  7. Kubino

    Kubino Guest

    Ja som toho v poslednej dobe postrácal dosť, hold taký je život ... Asi mám deravé vrecká :)

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.