Nereaguje myš

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem lukskywalker415, 25/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím mám malý problém s hrou keď normálne hrám tak to je to ok nič sa nedeje ale akonáhle odídem s herného okna na hocijakú stránku a vrátim sa tak mi myš vôbec nereaguje nejde sa hýbať nejde meniť muníciu nič sa nedeje

    nepomohol ani relog
     
  2. Korben

    Korben User

  3. No to mi je jeasné ale že či sa niekto s týmto nestretol a nejak to nevyriešil ja som už skúšal všeličo aj prehliadač som skúšal iný atď
     
  4. Korben

    Korben User

    To isté ti urobí aj v inom prehliadači ?
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Já měl včera to samé..v pondělí též..ale ve hře..sbírám boxíky a myš se zastavila cca na 10 vteřin...hrál jsem na mozille..přihlásil jsem se na maxthonu a zatím je klid..
     
  6. ja som deň pred tým čistil pc cclearom pred tým bolo všetko ok ale to asi nebude tým
     
  7. Thorsk

    Thorsk User

    mne sa deje to iste od nedele ze mys zrazu prestane reagovat ...vsetci ostatny sa hybu npc tiez ale ja nemozem nic spravit maximalne tak relog...ale cloveka to nebavi kazdych par minut relogovat ..ani cc cleaner nepomaha...ale stava sa mi to len na opere na mozille s tym problem zatial nemam
     
  8. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Presne to robilo aj mne. Po preinštalovaní flash playeru to prestalo.Skús.
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Tohle se mi taky stávalo hned po přihlášení. Ta myš nefungovala jen v okně DO jinak ano...Doteď vlastně nevím proč DO na to takto reagovalo.Každopádně mi pomohlo stažení nové verze prihlížeče, který jsem používala,což byla opera a funguje to.. :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Toto je problém FP pluginu v prehliadači, identifikoval som to v MFF a Opere. Treba mať všetko aktuálne, ako prehliadač, tak aj FP pre správny typ prehliadača či OS. Problém bol aj hlásený u Adobe ale nijak nepotvrdili, že je problém vo verzii FP, ale ani nevyvrátili. Obraz si spravte svoj :)
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Tak práve som u seba tento problém vyriešil, spravil som viacero krokov takže neviem čo presne k tomu viedlo, preto napíšem radšej všetky aj keď si myslím, že to bolo v FP :)
    1. Odinštaloval som FP z PC cez ovládacie panely
    2. Stiahol som FP priamo cez prehliadač (FP si uveruje typ prehliadača a OS) ktorý používam primárne na hru - Opera, a nainštaloval
    3. V PC som mal 2 verzie javy, verzia 7 a verzia 8, kedže update sa síce aktualizuje, ale ak sa mení verzia treba to ručne vyhodiť a nahodiť novú, čo som ja nejak asi pozabudol
    Takže som preinštaloval FP plugin a dal javu do poriadku, t.j. jedna v správnej verzii.

    Nebudem hádať čo k tomu pomohlo, ale viem, že problém sa dá ostrániť, t.j. nie je globálny. Prosím kto má problém, prekontrolujte si či máte v PC javu v poriadku a FP preinštalujte. Dajte vedieť či sa niečo zmenilo.

    PS: úmyselný multiposting pre zachovanie prehľadnosti témy ;)
     
    miki.no1, thekikoplayer a Zafod tohle ocenili.
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Autor už se delší dobu neozval, neaktuální téma uzavřeno a přesunuto do archivu.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.