nerealne úkoly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe], 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AHOJ jsem asi pashtika ale mam 663/750 goliathu, jakož to úkolek problem je že at sundam co sundam ani jeden se nepočita :D.
    tak jsem se zeptal hraču, a mrknul se na tabulky hodnosti :D vubec mi nedava ten smysl proč to tak je... body jsou stejne ale že mam sundat určitej desing? na cz1 je přes den aktivnich cca 50 hraču podle mě 1/50 nebude mit žadnej desing a budu mit přiležitost jej sundat, otazka je kde ho najit, jak dlouho čekat než vyleti s portu.... no prostě kdy se to hodla řešit??? však s tak nízkým počtem hraču je nerealne udělat tento ukol....
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

  3. aha, ok díky
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe]: Také mám třeba úkol na Vegy a mám hotovo 314 z 500 a po nasazení nového hangáru jsem s ním nepohnul ani o kousek, neb normální vegu na mapě nenajdu. Proč by s ní někdo lítal, když nemá žádný bonus. Ale hlavu si s tím nedělám, určitě to časem nějak pořeší.

    P.S.: Další dotazy týkající se nového hangáru piš do vlákna: DISKUZE: M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™ – časté dotazy
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Je to problém o ktorom sa vie dlho, osobne netuším či to BP rieši alebo ako, no ak chceš aby sa ti pripisovali lode musíš strieľať ich základne verzie :p takže verme tomu, že to je iba zlý bug, ktorý sa bude opravovať, a nie je to tak naschvál :)

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.