Podpora neschopnost podpory je až děsivá.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Danky_Loupák, 11/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. koupil jsem si urko na skandinavii a přišlo mi na cz2. tak jsem to chtěl řešit přes podporu ale všechny 4 tickety mi zamítly že prej je všechno v pohodě... řekl bych že podporu zajímá pouze to že mají z toho peníze ale pomoct? to už ne. takže pro všechny co si píšou ticket že jim nedošlo uridium, ani to nedělejte nemá to cenu. ať doložíte třeba i výpis z účtu a vše potřebné stejně vám řeknou že chyba nenastala. jsem s podporou této hry velice sklamaný a ode dnešního dne přísahám na svůj žívot (kterej nemám) že už do DO nedám ani korunu!
    a další případ... koupil jsem si czech goliatha, peníze to strhlo, ale golík nikde. děkuji za pozornost a za smazání tohoto příspěvku protože je mi jasné že admini fóra pravdu nesnesou ;)
     
  2. Korben

    Korben User

    Keby si si radšej odpustil nezmyselné drísty a narážky, tak by admin fóra mal záujem o to, aby sa ti pokúsil pomôcť. Avšak keď si sa prišiel len vyplakať a nás pourážať, tak nikto nebude mať záujem a snahu pomôcť ti.

    Tak že ak by si chcel pomôcť, tak to sa musíš naučiť komunikovať trocha inak.

    Viac tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.