Zpetná vazba nesmieš odcudziť hráčovi NPC z jeho cpu chaosu.

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem -baghira2-, 19/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Odkdy je v souladu s pravidly, obohacovaní se o npc z cpu jiného hráče?

Anketa uzavřena 18/12/22.
  1. souhlasím s návrhem v plném znění

    50.0%
  2. zdržel sem se hlasování

    50.0%
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jako víme právě začína event Protegitské peklo − Časté dotazy 05/22

    Proto mám vnuknutí, tohle přidat mezi návrhy (nápady)
    Již 2/2/20 jsem o tom začal uvažovat.

    O co v tomto návrhu jde? Je to jednoduché.

    Chci tím pomoct všem poškozeným hráčům, které oloupí o npc chaosu hráč jiné frakce.

    Jde mi jenom o tohle. Protože ve VOP se velice jasně uvádí:
    1.2.7 Účet nemůže být používán pro získání nekalé výhody pomocí účtu jiného uživatele,

    Když se poškozený hráč vůči tomu nemůže ohradit, ptám se? Když v tom spatřuje nekalou výhodu?

    O Chaos Cubikon z cpu, se nesmí cizí hráč, kromě původního hráče z kterého vzešlo tohle cpu, obohatit.

    Jde o nekalou výhodu, přivlastňovat si npc z cpu chaosu někoho jiného, kterého ještě k tomu,
    někdo z jiné frakce předtím sestřelil.

    Tohle je loupeživost a krádež. Já v tom spatřuji neprávost.
    Odkdy je v souladu s pravidly, obohacovaní se o npc z cpu jiného hráče?


    Síce nikde nejsou psaná pravidla, že nesmíš odcizit hráči NPC z cpu chaosu.
    A právě o tom, tento návrh (nápad) je.
    Pro lepší pochopení, dávám zde anketu.

    Pochopte, není to férové.

    Tohle by nikdo neměl nikomu ve hře udělat. Tohohle se dopouštějí jenom nečestní hráči.
    Pro něco takového nikdy nebudu mít pochopení. K něčemu takovému, bychom nikdy
    jako hráči, neměli klesnout.

    Tohle je pod naší úroveň.
    Neférově tuhle hru na margo jiných hráčů, by nikdo neměl hrát. Nejsme nečestní.

    "Nikde nejsou psaná pravidla, že nesmíš odcizit hráči NPC."
    A tohle pravidlo, zde v tomto návrhu již budě jasně ukotveno.

    Vysvětlení funkčnosti návrhu a celkový dopad na hru:
    - zlepší to vztahy mezi hráči a mentalita hráčů se vráti do normálu.


    Je jenom 1 požadavka tohohle návrhu: že nesmieš odcudziť hráčovi NPC z jeho cpu.

    1. Jaká pozitíva z toho pro hráče/klan/BP plynou.
    - zlepší to vztahy mezi hráči a jejich klany. Skončí dělání si naschvál.

    2. Jaký to bude mít dopad na vyváženost hry a hratelnost.
    - zlepší to interakce mezi hráči, ubudne nevraživost. 100%
    to pomůže k hratelnosti. Hráči si budou více pomáhat. A to
    již je o čem mluvit, vráti se vyváženost, skončením sporů..

    3. Jaká negatíva z toho pro hráče/klan/BP plynou.
    - žádná


    Děkuji všem za pochopení.

    Takové chování ve hře, by se nemělo již více akceptovat.
    Okrást o npc, ktoré vzišlo z cpu hráče, je mimo morálku.


    Proto se zde bude hlasovat jak v referendu. Budou jen 2 možnosti.
    Snad nechceme tady hráče, kteří tohle budou beztrestně porušovat.

    EDIT:
    Závěrem když dovolíte, rád by jsem tímto, vyzval Vás hráče k diskuzi.

    Ještě by sem chtěl Vás vše poprosit. Žádné urážení.
    Jenom slušnost a objektívni kritiku. O to bych Prosil.
     
    Naposledy upraveno: 19/5/22
    Kamarád2000 tohle ocenil(a).
  2. Prosím tě, nevymýšlej blbosti... Jsem docela přesvedčen, že tohle trápí fakt max. tebe (což chápu jen proto, že už toho od tebe mám načteno docela dost.) Mapy, alespoň na našem serveru, jsou skoro mrtvé a předpokladám, že u vás to nebude o moc slavnější. Krom toho jaký je problém si to NPC hodit někam do rohu, kde nikdo není? Prostě zbytečnost. A o tom, že tohle s morálkou nijak nesouvisí tu ani rozepisovat víc, doufám, nemusím. V hlasování mi chybí možnost přímo nesouhlasit...
     
    -baghira2-, Severus a CharlieSheppard tohle ocenili.
  3. petrapán

    petrapán User

    A ve kterém dalším nesmyslném nápadu se zde bude řešit loupež npc chaosu hráčem stejné frakce?
    a nějak jsem nepochopil, jak může hráč někomu ukrást npc? Peníze nebo mobil ti mohou ukrást, ale NPC?:)
    a ty demokraticky nesmyslně nastavené možnosti hlasování? kde je možnost být proti návrhu? druhý Putin:eek:
     
  4. petrapán,jeste tam chybi moznost v hlasovani, ze nemuze hlasovat zohan.:)
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nechápu co Vám na tom, tak velice vadí.

    Chci tím pomoct všem poškozeným hráčům, které oloupí o npc chaosu hráč jiné i vlastní frakce. Doplněno.
    Tento návrh jsem přidal se souvisejícím eventem: Protegitské peklo − Časté dotazy 05/22
    Tzn. že souvisí se hrou.

    Proč zde chybí možnost být proti tomuto návrhu, nebo s ním přímo nesouhlasit?
    Za 6 let již natolik dobře znám mentalitu hráčů, takže vím čeho všeho jsou schopni.

    A zde nemluvím o normálnych npc na mapách, ale o NPC vyvolané hráčem z jeho chaos cpu.

    Rád by sem slyšel i hlasy těch hráčů, kterým by vadila krádež a jejich sestřel o oloupení npc z jejich chaos cpu.

    Jenom o to bych, upřimně Vás Prosil.

    To že se zde nájdu i takoví, kteří jsou proti, ještě neznamená že proti návrhu mají být všichni.

    EDIT: To že jsem tento návrh napsal já, to by nemělo být důvodem na jeho negování.
    Opět Vás vyzývám vše: Bez navážení se, Prosím. Jenom slušnost a objektívni kritiku.

    I zde platí zlaté pravidla jako všude jinde ve všech vláknach a témach na fóre. Prosím.
     
    Naposledy upraveno: 19/5/22
    Kamarád2000 tohle ocenil(a).
  6. Má rada taková pokud chcete ty CPU dělat a dávat si je tak je dávejte na portu nahoru nebo dolů já jsem je dneska odpoledne dělal v úplně v pohodě jeden MMO mě pomohl s Cubem protože já bych ho sám nedal kvůli tomu kolik měl štítu a HP :)

    Ale ostatní NPC doslova v pohodě šli dělat bokem od portu a bez problému takže nevidím důvod proč se tady mluví o nějaké krádeží NPC když to ani nejde a navíc jde o to jen používat CPU není nikde v cílech napsáno že máte zničit tolik a tolik NPC tedy vlastně je ale to jde taky v pohodě lítat po mapě a hledat kdo jaké NPC nedělá bez problému :)
    Jinak akce se povedla padá toho dost dobrého s těch NPC co člověk zničí pomocí CPU :)
    Chybí mě posledních pár cílů a budu to mít vše hotovo a pak zase šup na paladko :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Nejvíc asi to, že to jde proti základní myšlence té hry, která je vymyšlená jako pvp střílečka, kde hráči bojují i o suroviny, npc atd.

    To cpu dělá to, že spawne NPC. Nikde není napsaný, že je to jen tvoje NPC. Když už tak moc chceš pomáhat hráčům, tak co když třeba někdo bude chtít spawnout NPC pro někoho?

    Přicházíš na fórum s návrhem a vybízíš hráče k diskuzi, ale sám nabídneš jen možnost s tebou souhlasit nebo se zdržet hlasování? Takže "ano" nebo "nic"? Připadá ti to v rámci zdravé a smysluplné diskuze v pořádku? Takže každý názor, který nepodporuje tvůj návrh je automaticky špatný? Čeho jsou hráči schopni? Vyjádřit svůj názor, který se ti nelíbí a proto jim ani tu možnost nedáš? Pokud z téhle hry chceš mít farmeramu, kde je vše zalité sluncem a všude je duha a jen farmíš NPC, tak si tak klidně hraj, když ti to vyhovuje, ale většina hráčů chce střílet i jiné hráče a o zdroje bojovat.

    Ale třeba budeš mít pravdu a nahrnou se sem zástupy lidí, kteří tvůj návrh podpoří. Pravdou ale je, že tak jak je to nastavené teď je to nejvíc na svobodném rozhodnutí hráče. Pokud budeš chtít někomu vzít NPC, tak můžeš a pokud se ti to zdá nečestné ( :rolleyes: ), tak to nedělej.

    Možnost jak si ty npc v klidu pofarmit s naprosto minimálním rizikem toho, že by tě někdo střílel a bral ti je existuje, takže stále považuji tvůj návrh za naprosto zbytečný.

    Veř, že na stejný návrh bych reagoval naprosto stejně i v případě, že by to psal někdo jiný. Faktem pro mě ale zůstává, že ty jsi tu podobných nesmyslů vytvořil už strašně moc a tak musíš chápat, že již po přečtení názvu vlákna a nicku autora člověk má jistá očekávání o tom, co se asi dozví... Zkus se trochu zamyslet, než tu něco vytvoříš.
     
    -baghira2- a CharlieSheppard tohle ocenili.