Nesmyslný ban/banování

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •♫♪•Rasty⁷•♪♫•[=Z=], 13/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Máte taky problémy s nesmyslnými bany?..

  1. Ano, mám

    25.0%
  2. Ne, nemám

    75.0%
  3. Ano, párkrát se mi stalo, že jsem dostal nesmyslný ban a vadí mi to

    25.0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,..
    dnes, tj. 13.4. jsem dostal ban za užívání angličtiny na chatu serveru cz2. Ban jsem dostal na dva dny.

    Prosím, přátelé admini.. a jiní podobní, co jsou na tom chatu v právu.. Když sonduju u vyplé stanice, a píšu svým spoluhráčům na chat CO VIDÍM ZA HRÁČE, neužívám angličtinu k domluvě,.. ale jen opisuju nicky protihráčů které vidím.. jako např. music keep trolling, nebo YouWillNotKillMe.. (nicky hráčů, kteří na té stanici dneska stáli, a které jsem na chat opsal).

    Nedokážu tohle překousnout.. nepíšu sem hlouposti, nemám jinak problém s ničím.. Jen tyhle s prominutím debilní bany.. Ban na dva dny od ADMINA, za opsání 2 anglicky napsaných nicků.. to se mi zdá trochu moc. Neměli by pak dostat perma ban ti hráči, kteří nick v anglickém jazyce užívají?? ...mindfuck..

    Prosím vás,.. zamyslete se..
    S pozdravem

    Rasty7
    server cz2
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  2. Gahan

    Gahan Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.