nesnesitelní hráči

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem zdarec1234, 28/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Dnes mě neustále ničili dva hráči stejné firmy zcela bezdůvodně. Byli to dva boti a jak dobotovali, tak jen tak pro srandu ničili slabší hráče. Nechápu co za tím viděli. To není možné. Nejen, že porušují pravidla hry botováním a velmi tím ztěžují postup žebříčkem poctivým hráčům, ale dokonce je jen tak pro srandu ničí. Co je to za pořádek?
     
  2. To byla určitě Marika a ravendugga.
    To máš za to prý.;)
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Příteli zdarec1234 na kterém serveru to bylo?

    Bylo by dobré kdyby si to rozvedl do mailového systému ve hře na hlavní stránce spolu se mnou,
    než zde. I s nicky těch hráčů. Snad společně, se k něčemu dopracujeme, nebo na něco prídeme.

    Pokud ne, tak přinejhorším je nahlásiš na podporu, ať je oni potrestají.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    zdarec1234,
    Jen tě upozorním, že zde nepodloženě obvinuješ hráče z něčeho, co hlídá systém BP, který vše hlídá, detekuje 24/7 a ihned banuje.
    Ledaže by ho dnes někdo zapomněl spustit, tak potom se asi omlouvám.;)
     
  5. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Děkuji baghiro i tobě Zohane. Podpora s tím nic stejně neudělá. Tam bych to nehnal. Jenom, že to není normální. Jen tak pro nic za nic.
     
  6. Severus

    Severus User

    -baghira2- - Povieš mi čo by mala podpora potom s takými hráčmi urobiť ?
    Ak hráč strieľa vlastnú firmu, dostáva trest "-česť" takto je nastavená hra od počiatku.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    zdarec1234, Takže "jen tak" tě nestříleli.:)
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Severus no nahlásiť podpore, pod ktorú spadajú, aby ich potrestali za škodovú udalosť.

    Ešte v roku 2017 - som o niečom podobnom písal, aby sa to riešilo, pokým viem.

    EDIT:

    Prosím neberte to v zlom, ale šlo o neprimeranú brutalitu a viac-násobný nechcený pushing.
    Pokým viem v minulosti sa za to trestalo. Asi som fakt spiatočnícky. :rolleyes:

    Podľa Vás je kóšer 4x až 5x pukať toho istého hráča, len preto; že na to ten silnejší má?
    Boli časy, kedy sa za to trestalo. Bola to Belgamova doba. A osobne si myslím, že fakt
    by sa za to malo trestať. A čo tak zásada 5x ten istý hráč a dosť? Morálka a súdnosť
    im zrejme vôbec nič nehovoria. Niekde tie medze a zásady fakt by mali byť.

    Ak by bol medzi nami bývalý spravodlivý a ľudský Belgam, dostali by ten najtvrdší trest
    aký v tejto hre vôbec existuje. On jediný meral rovnakým metrom. Nerozlišoval medzi
    turkom, maďarom, slovákom alebo čechom; dostali by primeraný trest, ak sa v niečom
    predsa len previnili. A za neľudské správanie takých hráčov voči inému hráčovi obzvlášť.:(

    Asi fakt prežívam túto hru v minulom čase, než v tomto aktuálnom súčasnom, dnešnom.:oops:
     
    Naposledy upraveno: 29/7/22
  9. A já si zase myslím, že by se celý pushing měl zrušit... Stejně se toho max jen zneužívá. Hrajeme střílečku a mělo by být v pohodě někoho zabít klidně 1000x za den. Osobně by mi vůbec nevadilo, že si na tom někdo udělá úkoly na lodě. Lepší než se bát někoho vícekrát zabít, aby náhodou nešel hned reportovat za pushing a já pak naprosto nelogicky nedostal ban. Střílečka jak v kocourkově...

    Buď je máš zabit, nebo pokud jsi slabší, tak jdi pryč. Hra jim to umožňuje. Za vlastní firmu mají mínus, takže pokud jim to nevadí, tak s tím nic neuděláš. S tím se budeš muset smířit. A pořádek? Ten v téhle hře nehledej ;)
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Justin●Case já našel tohle. Je to ve VOP:

    1.2.5
    Dále platí, že i ve hrách, které uživatelům povolují vlastnictví více účtů, je zakázána veškerá komunikace, a vůbec jakákoli interakce mezi jednotlivými účty téhož uživatele („zákaz pushingu“). Účet nesmí být zvláště použit k vytváření výhod jinému účtu téhož uživatele, například převáděním předmětů nebo částek herní měny v rámci hry z jednoho účtu na jiný účet téhož uživatele, nebo umožněním scénářů, kdy jeden účet proti jinému účtu téhož uživatele.

    a 1.2.7
    Účet nemůže být používán pro získání nekalé výhody pomocí účtu jiného uživatele, převedením položek nebo herní měny nebo záměrným prohráním bitvy („boosting“).

    To sem pod tým myslel.

    Justin●Case ještě ty hráče bráň. Hrubě porušili VOP. S týmto potáhnu přímo na podporu. Nakolik souhlasili s VOP, když vstupovali kdysi dávno do hry. Účet nesmí být zvláště použit k vytváření výhod jinému účtu téhož uživatele věděl sem, že to právě ve VOP nájdu. Howgh.

    EDIT: A nějaký ten pořádek ve hře být musí!
     
    Naposledy upraveno: 29/7/22
  11. Chápu tvůj pohled na věc, ale je tu další důležitý faktor - z různých úkolů (a myslím že i z denních misí) se dají získat kupony na opravu, kterými svou loď opravíš i bez použití uridia. V minulosti bylo pro hráče dost frustrující neustále utrácet našetřené uridium (které šlo také získat dost těžko, když jeden nedělal pořád Cubi). Sám si toto období dost dobře pamatuji - byl zázrak, když jsem měl na kontě 10 000 uridia :D.

    Systém pushingu s limitem 15 sestřelů je, podle mě, tak akorát - navíc i já, když "trestám b*ty" na 5-3, jsem rád, že je můžu ničit vícekrát po sobě, protože takoví si to zaslouží.

    zdarec1234

    Bohužel, lidský faktor a povaha hrají důležitou roli. Jestli tě někdo sestřelí z legrace tolikrát po sobě jen proto, že může, tak s tím asi moc nenaděláš. Leda, že byste si psali v chatu, a byl by k tobě nějaký hrubý, nadával ti a utahoval si z tebe - to by možná už hraničilo s porušováním pravidel (ale jistý si nejsem).

    I já to tak dělám - pokud mě někdo puká schválně vícekrát po sobě, zašeptám mu, jestli ho to baví. Buď ti odepíše něco namyšleného ve smyslu "red=dead, don't be a baby", nebo je slušnější a dá se s ním mluvit (to se mi ale zatím stalo asi jen 3x :), většina z nich má totiž tu první rétoriku). A nebo ti neodepíše vůbec a z jeho chování a pohybování po mapě, okamžitého zaměření hráčů v masku a rychlého používání různého vybavení poznáš, že je to program.

    Chtěl jsem ti jen říct, že tohle rozhodně neřešíš sám, a že vím, jak je to otravné, ale jednou je to PvP střílečka, takže musíš se sestřely počítat (a pak si můžeš spravit chuť na b*tkách na 5-3 :D). Teda, leda že bys hrál na PvE serveru...
     

  12. Jenomže kdyby ses jen večně neoháněl pravidly, kterým ani nerozumíš, tak bys pochopil, že to, o čem psal OP není pushing... Ale to by chtělo si něco přečíst a i se nad tím trochu zamyslet, ne to jen okopírovat z VOP.

    Jediné, co udělali proti VOP je botování, což je navíc ještě nepodložené, protože je to tvrzení proti tvrzení bez důkazu. A to jsem nikterak neobhajoval. Navíc to má řešit systém a ne my na fóru (že je skutečnost jiná nepopírám).

    Pořádek by ve hře měl být, ale to, že se lidi ve STŘÍLEČCE STŘÍLÍ není nic špatného. Když to někdo chce do mínusu, tak ať. Hra je nastavená tak, že to stejně nebude moct dělat pořád.
     
  13. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Já bych taky zrušil pushing. Mňě by nedělalo problém 100x nekoho sejmout u portu. Nemají botovat.
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    zdarec1234 souhlas.

    Ale pak, spolu se zrušením pushingu, ať zruší ochranu 24/7.

    Nechápu, proč z nich v BP dělají chráněný druh. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    Již to vidím, jak to bude po zrušení pushingu, každý si bude dovolovat
    sestřelovat nepohodlné hráče, ač je to vlastní firma. Z toho vznikne chaos.


    EDIT: Utrpí tím i aktivně hrajíci hráči. To nebude pro BP a touto hru dobré.

    Právě proto je systém pushingu s limitem 15 sestřelů podle mě, tak akorát.
     
    Naposledy upraveno: 29/7/22
    latanum a zdarec1234 tohle ocenili.
  15. -baghira2-,Kde jste přišel na takový nesmysl?
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    zdarec1234, ?? Mohu se zeptat, jestli máš klan?
     
  17. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Ano zohane. Proč? Cítím z toho urážku.
     
  18. Myslím, že ZOHAN se na to ptá, aby sem napsal něco ve smyslu "pokud ho nemáš, tak si ho najdi, pomůžou ti s plněním úkolů a taky s protivníky". Nebo "jestli ho máš, tak požádej členy o pomoc".

    Ale můžu se mýlit... Je pravda, že klan ti hodně pomůže - klidně by pomohl i se situací, kterou tu popisuješ v úvodu - a to hlavně pokud je klan aktivní a lidé v něm ochotní, ale najdi v dnešním DO takový klan, který by byl denně aktivní, hráči v něm nebyli b*ti a byli ochotní, a aby vůbec do klanu pustili slabší hráče, i když by třeba neměli moduly pro bitevní stanici nebo neměli moc co nabídnout. Takových klanů je málo... (minimálně na serveru, kde hraji).
     
    Naposledy upraveno: 29/7/22
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nemyslím si, že klan je řešení. Co když je zdarec1234 ve hře samotár jako já?

    Můžete mu síce doporučit aby byl v klanu, ale to je maximálně tak vše.

    Být bez klanu má také své výhody, hráč nemá nezmyselné wary od vlastní firmy.

    A vypořádá se i sám, téměř se všem, ovšem pokud lítá v masku a na hbité lodi.

    EDIT: Rozhodnutí nechte na něm, je to jeho volba.
     
    Naposledy upraveno: 30/7/22
    latanum a zdarec1234 tohle ocenili.
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    123zelenina, Mýlíš se.:)
    Chtěl jsem mu napsat, jestli má s nimi válku, protože potom by to dávalo smysl, že ho stříleli opakovaně.
    Jinak za každý sestřel mínus čest a při větším počtu než 14 x, už to je docela ta čest cítit.
    Potom naskočí třeba terčík a pak je můžeš střílet beztrestně ty.:mad::(;)
     
    latanum a 123zelenina tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.