Nesprávné hodnoty štítu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gabriel, 1/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gabriel

    Gabriel User

    Zdravím komunito,

    chtěl bych poprosit o pomoc, poslal mě sem moderátor chatu. I když myslím že zbytečně, kedže tento problém může řešit spíše někdo s Áčkem přímo na účtu.

    Mám duble na HP, DMG, Štít., lítám s aegiskou full lf4 + full iris, apis a zeus na 16lvl + herkule.

    Na formaci kruh na těžké konfe jsem měl něco málo pod 1,5mega štítu. Zničehož nic mě (cca před pulhodinou na uberce) štíty na této konfe spadli na něco málo přez 1mega... Skoro půl mega štítu mě teď chybí. Lehkou neřeším, tak ten pád až tak cejtit není, no u té težké je to masakr, cejtím se jak holé kuře.

    Dělal jsem relog, reset a čištění notebooku, kontroloval jsem konfigurace lodi či nevypadli štíty, zkoušel jsem je měnit za jiné, měnil jsem desain, formace. Kontroloval jsem čas boostrů, koupil jsem další boostre. Čas na distribučákách mám něco přez 3 dni. Vše mám tak jak jsem měl před tím, no k záhadě se nedopátrám v čem je problém. Je to jako bych ty dubl boostre na štít neměl i přezto že je mám.

    ID:86293931
    Server CZ3
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    bude rozumne počkat do zajtra,tu sa to asi do poriadku nedá.Po podvečernom restarte serveru sa dejú rôzne veci v bránach,na portoch aj v lodiach.Bud trpezliví,urcite sa to po novom roku dá do poriadku
     
  3. Gabriel

    Gabriel User

    Tak chyba už vyřešená.

    V zušlechťování mě zobrazovalo stále stejný čas u upgradu štítu sepromem. Dorazila mě další várka sepromu tak jsem tam hodil dalších 1.000 kousků a zbytek do laseru (škerčkuju). Čas se u štítu hodil na rovných 10.000 minut. Chyba tedy byla zaseknutý časovaš u upgradu štítu kde se čas nezobrazil správně, tedy že mě čas u štítu dochází.

    *SATKO* Jasná věc. V tomto jsem už zvyknutý na ledacos. Forum proto na nahlásení využívám minimálně. I tak moc díky a přeju ti pěkný večer :)
     
  4. Borat

    Borat User

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.