Chyby Nespravny dizajn z brany - Vzpoura saimonu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Kaperko-, 12/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Vzhladom na jednoduchost sa nebudem moc rozpisovat. Namiesto Pet dizajnu ocean pusat som z bety dostal dizajn Blaze A-elite pre pet. Neviem ci treba aj na podporu pisat

    12.09.2016 - 01:06[​IMG]Získaný predmet: P.E.T. design Ocean Pusat

    edit: ospravedlnujem sa, nevsimol som si ze je vytvorena diskusia o tejto akcii
     
    Naposledy upraveno: 12/9/16
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

  3. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    96882923
    uz sa mi v inventari objavil, trocha oneskorene, ci to opravovali alebo co neviem. Inak neda sa zopar tych dizajnov zo serie A-elite zmazat? Mam ich az strasne moc a len zavadzaju, napriklad cez podporu ak by som ich poziadal. Zial predavat sa normalne nedaju :/
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    -Kaperko- Neopravovali, najskor si nerelogoval a dizajn si si nevsimol. ak ho mas, potom je vsetko v poriadku.

    Toto nemyslis vazne dufam? Prekaza ti narolovat tie 4 dizajny? ved to zabere cca 2 sekundy... Dizajny spadaju pod elitnu vybavu a taketo veci mazat nebudeme.
     
  5. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    ja myslim tie okrasne, co padali z abg v branach, no zatial to mam poriesene tak ze v lodiach ktore nepouzivam su podavane nech nezavadzaju ale pomalicky pribudaju dalsie a dalsie. No kedysi mi to vazne vadilo, zmena lode mi trvala aj okolo 20 minut a ked som popredaval nepotrebne nacitavalo sa vsetko ovela rychlejsie, no a zvykol som si tak na vacsi prehlad. Na druhu stranu plne chapem ze je to hlavne otazka bezpecnosti
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.