Nestabilní portály

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem «°”™¤ĐΔĢÎИؤ™”°», 7/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s tímto návrhem, aby byl poslán k BP ?

  1. Ano

    56.3%
  2. Ne

    37.5%
  3. Je mi to jedno

    6.3%
  1. Jméno: Nestabilní portály

    Účel návrhu: Účelem tohoto návrhu bude chytré omezení hráčů používající *** a otočení iniciativy ve prospěch slušných hráčů.

    Parametry: Každý hráč, který je pod útokem jiného hráče na X-BL mapě a skočí portálem, tak bude náhodně přemístěn na libovolnou herní mapu a nebo jeho skok důsledku útoku jiného hráče selže a nebude se moci teleportovat, pokud útok neustane. Při úspěšném proskoku portálem bude znemožněno po dobu 5 min využít skokové CPU. Pokud hráč bude pod útokem a proskočí portálem, tak bude automaticky vyhozen ze skupiny ve které se aktuálně nachází. Všechny usmrcené lodě na X-BL se nebudou moci opravovat na BL portálech, nebo na místě pokud jejich level bude větší jako 21.

    Nevýhody pro BP: Programování
    Výhody pro BP: Kladný ohlas od slabých nebo poctivých hráčů


    Nevýhody pro hráče: Nevidím žádné negativa

    Výhody pro hráče: Lehké vylidnění automatických programů na BL mapách, které nelze nijak obejít žádným opatřením. Možnost snadné dostupnosti NPC jako Invoke. Možnost odehnat botera na delší dobu i slabším hráčem. Lepší komunikace mezi klany kvůli potřebě farmit NPC. Návrat síly do rukou slušných hráčů. Lepší boje na BL mapách až do posledního hráče( žádné boje na portech, ale vně mapy).
     
    bhagira2222, -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dokonale propracovaný návrh. Dal jsis s ním hodně práce a jen na okraj, uživatele podpůrných programů hlídá systém, který je detekuje a potom i banuje přece.:)
    Tady hrají jen slušní hráči.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 7/11/20
    Fishbi89 tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    To je dôvodom toho, prečo súhlasím s autorom tohoto návrhu. Aby sa zamedzilo tomu, čo tam dorábaš ty a tebe podobní hráči.

    «°”™¤ĐΔĢÎИؤ™”°» áno súhlasím s týmto návrhom, aby bol odoslaný BP.
    A ešte to preložím do angličtiny, aby sa to umiestnilo aj na anglické fórum.

    A áno, aj osobne na to dohliadnem.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/11/20
  4. SKAJ

    SKAJ User

    Jsem určitě PRO, tento návrh by mohl chytře odříznout autopiloty a také pomoci slapším hráčum a klanum
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Jak to pomůže slabším hráčům? Když na ně někdo bude útočit, tak se ani nebudou moct portnout nebo se dostanou na jakoukoli mapu a ztratí skupinu? Potom pro ně bude mnohem těžší splnit mise nebn třeba zničit invoke.
     
    bhagira2222 tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    zdarec1234 když dobře čteš, tak autor návrhu tam také napsal: "pokud jejich level bude větší jako 21."
    Takže se to netýka hráčů, pokud jejich level bude menší jako 21.
     
    bhagira2222 a bhagira22 tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    A právě proto je to tady po dlouhé době totálně nesmyslný návrh.
    To tam rovnou dejte ochranu pro level 20.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  8. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Tam je napsané pouze že všechny usmrcené lodě levlu 21 a vyšší na x-bl se nebudou moci opravovat na bl portálech.
     
    bhagira2222 tohle ocenil(a).
  9. zdarec1234

    zdarec1234 User

    A stejně, jak má ubránit levl 21 který ubírá 100000 4*municí hráči, který ubírá 250000?
     
    bhagira2222 tohle ocenil(a).
  10. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Já mám za chvíli 19 level a potom už se poškození zvyšuje pomalu takže bude těžké se ubránit silnějším hráčům i třeba s levelem 23.
     
    bhagira2222 tohle ocenil(a).
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    bhagira2222 a bhagira22 tohle ocenili.
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    -baghira2-, ?? Proč se zde do mě zase navážíš a píšeš zde o mém účtu takové sprosté lži? Taky bych o tobě tady mohl psát, že močíš do pet lahve a potom to liješ v noci z okna, ale nedělám to?
    P.S. Proč děláš reklamu klanu ''***'' na anglickém foru? omg lul:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  13. Děkuji za překlad a podporu. Je mi jasné, že tohle nebude populární návrh, ale byl bych rád, kdyby byli i nějaké návrh na komplikovaní života boterů a lehkou podporu PVP.
     
    bhagira2222, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.