Zpetná vazba Nesúhlas! žiadosť o zmenu !

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 28/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Je treba čas nastaviť cez víkendy a cez týžden na 10 hodín?

  1. Ano

    25 hlasy(ů)
    78.1%
  2. Nie

    7 hlasy(ů)
    21.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    +++ Oznámenie o synchronizácii +++
    Predstavujeme nový systém „Dminishing Returns“. Je to celkom jednoduché: Čím dlhšie je hráč online, tým menšie odmeny hráč získa. Na bežných hráčov s „normálnymi“ online časmi to nebude mať vplyv. Toto je aktualizácia, ktorá obsahuje mechaniku proti bottingu.
    Včera sme spustili aj skript na odstránenie lístkov kapsuly z lotérie z minuloročnej udalosti.
    Váš tím DarkOrbit


    Vyslovuje absolutný nesúhlas s týmto rozhodnutím... 4 hodiny napríklad v Piatok Sobotu alebo v nedeľu ked tu je najviac hráčov tak zavediete takúto hlúposť do hry ..

    Ja ako ked mám čas robiť a byť dlhšie v Sobotu a v Nedelu prečo by som mal dostať obmedzenie? Nesprávne rozhodnutie..

    Toto má vyčistiť od boterov? toto je spôsob ako sa má čistiť hra?

    Nie je to absolutná hlúposť ako hráčov prinútiť si kupovať viac a viac uridia.. Pretože normálny hráč si nedokáže už zarobiť to uridium .. rátajme aj to že bez municie nezarobiš municiu minieš atd..

    Ako otváram diskusiu na túto tému a na toto rozhodnutie pretože zavedú niečo čo nedáva význam aspon keby to nastavili na 10 hodín ale nie na 4 hodky .. ja som tu hrám robím brány idem do vortexy dostava zrazu male odmeny ? wutfuck? čo to má znamenať a večer chcem si robiť boss cucu a dostávam 20 rakiet? kde sme toto už fakt ..

    Ako prečo má byť trestaný slušný hráč stále to tak je či už eventy alebo ukoly pre boterov prečo nenastavíte hru na každého hrača aby napríklad zvládol branu atd?.. V tejto hre ste vy nespravodlivý a potom čakáte že hráči sa budú inak správať..

    Toto obmedzenie už je v hre dlhšie no ako vidím zrejme nikto sa nevie ozvať že je to nesprávne ..

    Po dalšie ked robíš Ukol dajme tomu 100-ku a máš to obmedzenie máš dostať 800Mega Bz dostaneš s obmedzením 450M je to ok podla vas? toto fakt ako skade mam vedieť či to obmedzenie dostanem v tom čase ? mam si rátať čas kedy som v hre ???

    + poznámka ako vyriešili boostre? čas ktorý ide a nemôžeš hrať?
     
    Naposledy upraveno: 28/10/19
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Předpokládám, že omezení se týká odměny za sestřelení NPC a ne za dokončení úkolu?
    Bohužel BP nerozezná b o t era od hráče co nefrčí na programech druhých či třetích stran, ale šoupli nás všechny do stejné kategorie hráčů s nestandartním herním časem. S V.O.P. jsi souhlasil a zatím žádný návrh z cz/sk komunity nikdy neprošel, natož aby se ním kdokoliv z BP vůbec zajímal a pokud tam bude sedět Mrs. Saimon, tak se nic měnit nebude.
    P.S. Už je koniec. Už to pochop.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. hm 4 hodiny ??? som zacal strielat dneska o 16:25 +- a 16:45 mi uz davalo znizene odmeny na x-7 z fialovych kristalonov toto je tu chore, ja co nic nepouzivam a to som vcera ani nehral mam znizene odmeny, toto uz nikam nevedie ani farmit nemoze clovek nic aspon dake CPU nafarmit(popri tom ide pekne uridium samozrejme ale mne normalnemu to znizuje ...). DIKI BP
     
  4. Honzin

    Honzin User

    Tři dny dostávám 30 uridium z Blighted Gygerthrall , jak vidím tak nevyrovnanost ve hře stoupá a doplácí na to akorát ( slušný hráči ) a náklady na munici rostou neuvěřitelně rychle.
    Říkal jsem si že vyplýtvám munici které mám nejvíc x 2 hráče s ní lovit nebudu tak aspoň NPC kterou jsem si koupil za peníze a ono to nemá smysl.
     
  5. tak tak veru nema ja uz tiez dostavam 30 uridia z tej ruzovej krysy cele je to na nic
     
  6. leosacek

    leosacek User

    Zajímavý, že já přes víkendy hraju taky dost, přes týden tak 2 hodinky denně, a žádnej odečet jsem ještě nedostal .. jen se přiznejte že botujete, a přestaňte si stěžovat :)
     
  7. Honzin

    Honzin User

    Já bych to až tak s tím slovem bootovaní tady na fóru nepřeháněl tady především hrají a píši spíše normální lidi.
     
  8. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    leo ty sem vubec nepis znam poctivich hracu kteri byvali ve hre i 70hodin tydne 10hodin denne navicto muzete obejit nechoditnamapy kde dete do minusu

    vk si uz dnes nikdo nezalovi protoze pred updatem tam byli jenom boti

    jedine reseni je davat bany aby byli spokojeni vsichni ale to uz neni mozny protoze vsichni by byli banovaní(vetsina)
     
    Naposledy upraveno: 5/11/19
  9. Bohužel Zohane.
    Tak mi to připadá, že BP se rozhodlo zakročit proti gamblerství jako takovému a tak nám naordinovalo odvykací kůru.
    Můžeme se vztekat, můžeme nad tím polemizovat, ale to je asi tak všechno , co je nám dopřáno. Sice to nekupuji, ale vůbec nechápu jejich drzost nám nabízet 50% booster cti na 24hodin, když stejně po několika málo hodinách je menší odměna.
    Všechny kroky, které BP vede tzv. proti boterům, jsou kroky k likvidaci hry. Ostatně flash player příští rok končí a jeví se mi to tak, že BP neví, jak pokračoat. Klient někde v plenkách, co jsem k tomu zatím viděl, tak je to jen browser s integrovaným flashem.
    Takže 31.12.2020 sbohem a šáteček.
     
  10. leosacek

    leosacek User

    Podle našeho firemního ITáka by flash měl normálně jet dál, ne že to příští rok spadne a už nepojede. Jen už nebude podporovanej, nebo tak nějak to říkal .. :D
     
  11. Leosacku to ano. Pojede to stejně jako jedou WinXP apod. Jenomže jakmile si nainstaluješ po 31.12.2020 novou verzi např. Chrome, tak tam už flash nepustíš. O tom, že bych na komplu měl nějaký starý neaktualizovaný browser nechci ani slyšet.
     
  12. UFO2013

    UFO2013 User

    tak toto uz je konec.Proc hazi kazdeho do stejneho pytle takze kdyz zacnu podvadet muzu beztresne tak to chapu.
     
  13. leosacek nemam sa comu priznat lebo som nic neporusil, len deticky budu pisat take veci, ze pouzivam nieco lebo sa niekto ozve na tuto temu tak som automaticky boter? v zivote som nepustil ziadnej program nemam na to ani odohrate hodiny proste sedim za pc a farmim (ano aj 10 hodin dokazem byt online ak ma to chyti nemam problem) ked mam cas, kludne ma nahlas na podporu alebo rob si co chces ja mam cisty stit, mna len okrada bp o uridium co nahram za svoj cas co tomu venujem.
     
  14. Septarzx

    Septarzx User

    ako hram to dlhšie ALE aby som dostaval 26 uridia po 16 hodinach nehrania za Kristalona tak to už je moc .. kolko dni to mam prestat hrať? 3 uri za kristalin ..

    Ako daju event kde časovo ja travim času dosť a ked vyjdem nemôžem nič robit ako pokadene behemondy.. to už ani nebavy .. Obmedzuju nas s každej strany

    Jedina mapa kde môžem lietať je 2 bl aby som si mohol zarobiť učko aj to na behemondovi.. KOMPENZACIE ZIADAME A ZAROVEN OPRAVU CIM SKOREJ!!!
     
    -Kočička-, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Divné je že já hraju od 02:00 ranni někdy do 06:00 a většinou to přetahnu třeba do 09.00 .Sice to není pravidelné ale nikdy se mi nestalo abych o nějaké menší odměny přišel ,furt střílím za full odměny. muj nazor je takový poctiví hrac se vubec nemusí bát ale podvodnici jsou trestáni muj názor
     
    leosacek, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Pokud si dobře pamatuji, ty hraješ na linuxu. Používáš chromium nebo firefox?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Tak si běž někdy střílet na x-7 Blighted Kristallon a Blighted Gygerthrall. Schválně po jaké době se ti bude snižovat odměna. Mně po 20 minutách o 20 %. Na jiných mapách jsem problém neměl.
     
  18. Septarzx

    Septarzx User

    Ja som si odpočinul 16hodin a dostavam rovnake odmeny a to tu chodim každy den robit aj brany aj behemondov atd...
    dneska som prišiel po 8 hodinach a dostaam rovnako 3 učka za kristalin

    Kristalin
    Obdržel jsi 1.280 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 7 bodů za čest.
    Obdržel jsi 12.800 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 3 jedn. uridia.

    Kristalon
    ukončen.
    Obdržel jsi 10.240 bodů zkušenosti.
    Bylo ti započítáno 57 bodů za čest.
    Obdržel jsi 409.600 kreditů.
    Obdržel(a) jsi 26 jedn. uridia.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. JJ pamatuješ si dobře. Používám nejčastěji chrome. Zkoušel jsem, kde co, ale toto mi funguje nejlépe. Bohužel už nyní klikám jak pako, abych si každé hraní povolil. o_O:)
     
  20. Septarzx

    Septarzx User

    07.11.2019 - 15:16[​IMG]Systémový bonus DB-02 Z
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:16[​IMG]Systémový bonus DB-01 A
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:16[​IMG]Systémový bonus Přenos energie (2)
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:16[​IMG]Systémový bonus Řetězový impuls (2)
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:16[​IMG]Systémový bonus Přesnost raket (2)
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:16[​IMG]Systémový bonus Obnova štítů (2)
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:16[​IMG]Systémový bonus Bojový opravovací robot (2)
    [​IMG]
    07.11.2019 - 15:16[​IMG]Systémový bonus ABR (8)
    07.11.2019 - 10:38[​IMG]Tvé zbývající chrominy byly směněny za 32403 bodů cti.
    OK uz to bude fixnute? lebo ako dostavat 26 ucka za npc je fakt bleee >D a to aj po 16 hodinach aj dnes sa prihasim tak dufam ze dostanem 150 ucka ako mam


    Doplnene > rovnake odmeny stale mam 26uridia..

    • 07.11. 15:26 Zničil jsi loď vetřelců. + 26 U.
    • 07.11. 15:26 Zničil jsi loď vetřelců. + 409,600 k.
    • 07.11. 08:51 Zničil jsi loď vetřelců. + 26 U.
    • 07.11. 08:51 Zničil jsi loď vetřelců. + 409,600 k.
    zajtra som si zobral volno tak snad nebudem prichadzat o odmenu z npc lebo tato hra fakt potom nema zmysel.. rovno mozu mi vratit uridium o ktore som prisiel pri zostrele kompenzaciu
     
    Naposledy upraveno: 7/11/19
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.