Netopýr-DMG/8%

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 24/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli formace Netopýr která přidává 8% DMG do NPC se počíta jen do laserů nebo i do raket? Díky moc
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

  3. oops.eu

    oops.eu User

    Tady můžeš ocenit odpověď Kubina, jiní by ti to už uzavřeli a řekli ti: "hledej šmudlo"...

    Jinak nechci kecat, ale včera mi to připadalo že i raketky ubírali 3 800 místo 3k, ale měl jsem doubly a desing, tak nevím, nejlepší to bude zkusit. A pokud ho chceš kupovat, tak ti spíš doporučím(pokud nejsi full LF-4) klín(50% k raketkám) a diamant už určitě máš(levnější varianty), na cuby i VK fakt dobrý. ;)


    Omlouvám se za urážení a hezké vánoce, už Teď mi to blbě kecá. ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/12/14
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    oops.eu no neviem ci ti uleteli vcely v stredu, esteze som na stedry den bol mimo lebo by si asi uz dostal niaky ten bodik :)
    keby islo aj o rakety bolo by to tam napisane, ono ver mi ze nikto by to nepisal keby to nebolo overene...

    -*PitrasCz*- odpoved si dostal ak by si mal dalsie dotazy pis sem Diskuze k tématu: Formace bezpilotních letounů

    zodpovedane, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.