Neustále odpojování z herního okna

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem nero3, 10/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nero3

    nero3 User

    server: CZ1

    mám tento problém:
    děje se to cca 3-4 dny
    když se přihlásim do herního okna, tak se mi to hned odpojí a to se děje 3-5x než se hra spustí a pak běží "normálně" - (to se děje v podstatě skoro pokaždé)
    odpojí se mi to i když se portnu - ale to jen někdy
    Ahoj
    [​IMG] 85596858
    prohližeč - mozilla
    připojení - kabel (optika)
    praha


    • [​IMG] 85596858
    • server: CZ1
    • Čas výskytu problému/ů. Pozorujete potíže během dne kdy je spousta hráčů online, nebo ve večerních hodinách, kdy je online pár hráčů?
    mám tento problém:
    děje se to cca 3-4 dny
    když se přihlásim tak se mi to hned odpojí a to se děje 3-5x než se hra spustí (to se děje v podstatě skoro pokaždé)
    odpojí se mi to i když se portnu (ale to jen někdy)
    Když se stanou výše uvedené případy tam mi nejde udělat změna lodě a hlási mi to že nelze protože loď není na základně - ale přitom okno je odpojené (respektive mne to vykoplo)

    je to zvláštní

    hraji to už cca 4 roky, ale tohle se mi ještě nedělo

    Vliv hráču --- myslím že ne.... jen mi to asi začlo dělat jak jsme mněl jeden souboj s Turky (ale to jsem asi schizofrenní a za vším vidím je ) příčina bude zřejmě jinde

    • Jaký typ počítače máte? (Operační systém, detaily CPU, grafická karta)
    Windows 7 Ultimate
    Procesor: Intel Core Duo CPu
    RAM: 6GB, dostupná 4GB
    Grafická karta: ATI Radeon HD 2600 xt
    • Jaké používáte připojení?
    Kabel
    • Hrajete ve velkém městě nebo spíše v menším, na vesnici?
    Veľké mesto.
    • Snažíte se například z Austrálie či Japonska připojit do Evropy, nebo na americké servery?
    Ne proxy nepoužívam.


    odpojí se mi to když mne někdo sestřelí - ale to jen někdy

    Když se stanou výše uvedené případy tam mi nejde udělat změna lodě a hlási mi to že nelze protože loď není na základně - ale přitom okno je odpojené (respektive mne to vykoplo)

    je to zvláštní

    hraji to už cca 4 roky, ale tohle se mi ještě nedělo

    Vliv počtu hráču nebo na jaké jsem mapě --- myslím že ne....
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    nero Nabuduce nemusis v jednom poste pisat 3x to iste, staci ked raz popises poriadne problem.

    Ako uplny zaklad by som precistil vsetko cleanerom a rovno aj zmenil prehliadac, mne osobne mozilla nikdy moc nevyhovovala. Dalej by som prekontroloval pluginy, aktualizacie + ci nahodou nemas instalovany FP 2x.

    Ak by toto nepomohlo, skusil by som otestovat ine pripojenie(ak mas NTB nemal by to byt problem), tym by sme vylucili chybu tvojej siete.
     
  3. chybu moze rovno vylucit nakolko to robi aj mne pri skoro kazdom tretom skoku cez port .. odhlasi a nasledne sa neda skakat cez port 15 sekund trosku je to neprijemne :)
    dolpnim ze je to na CE1
     
  4. Korben

    Korben User

  5. ha ha ... janse myslenne chybu u seba v pc ci spojeni :)
     
  6. nero3

    nero3 User

    ahoj

    hmm koukám co jsem to poslal, asi jsem byl už rozespalý, nebýl to úmysl psát několikrát stejnou věc. Sorry

    zkusím to co píš Orome a pak dám vědět. Jen jiné připojení bude problém, protože se jedná o stolní PC

    Jo a co to je FP 2x ?
     
  7. když jsme u techto problemu tak bych i připomenul problem třeba hlavní stránky... kliknu třeba na hangár a cela obrazovka je bílá a piše to nejakej eror a pozoruje nás to i několik na tsku.. až se mi to zas zobrazí přidám screen
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Toto je ale dost neprijemna vec a keby to bol globalny problem, boli by toho plne fora a chat. Jednoducho lietam a skacem cez porty a hra ide uplne normalne....

    Je mozne, ze problem sa viaze bud na konkretny server alebo na nejake spolocne nastavenie v pc a potom vam vyskakuje rovnaky problem. Kazdopadne ja som nikde ziadnu bielu stranku a ani vypadky nezaznamenal.

    nero 2x FP, pozri si ci nemas instalovany flash player dvojmo.. a rozhodne prehod prehliadac.

    PLPolish-legion-FX- Server?
     
  9. Dělá to občas cz3. Cz1,2 ani ga5 to nedělá. Problém pozoruji u klikání bran, posílání surovin a občasného výpadku spojení se serverem. Nemyslím, když ostatní servery chodí dobře, že by byl problém v mém NTB. To zní logicky, ne?
     
  10. Korben

    Korben User

    Cruenta†Ultionem, Tento problém sa vyskytuje asi na všetkých serveroch, lebo mám info aj z GE2, GE3. Ale osobne som to ešte nikde nezaznamenal. Prehliadač používam mozilla v základnej verzii, bez zbytočných zásuvných modulov.
    No problém môže byť a u providerov v internetovej sieti a aj môžem mať to šťastie, že problémové uzly obchádzam. Ťažko povedať.
     
  11. Když ráno prodávám šutry, tak jedu ty servery co uvádím. GE2,3 bohužel nehraji. A včera jsem uvízl na GA5, hlásilo mi to chybu 404 v chrome. Dobře hodinu a půl jsem nemohl na server a přehodit na druhý. Stáhl a nainstaloval jsem Maxthon a hned jsem se přihlásil. Koukal jsem, že chyba 404 je na straně serveru, nějaká změna. Dnes chrome funguje jak má. V tom aby se čert vyznal.
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Cruenta†Ultionem Ak ti to neslo a zrazu po naistalovani Maxthonu hra naskocila, ptom nie je chyba v hre ale skor v prehliadacoch. Mozno prave preto ja nezaznamenavam ziadne problemy, hram na Maxthone a ani raz mi nevyskocila tato chyba.
     
  13. FLEXI

    FLEXI User

    Rovněž mohu potvrdit naprosto stejný problém, průskok na jinou mapu ve většině případů znamená ztrátu spojení, nebo relog. Rovněž u Hl. strany dávám velmi řasto refresh aby se načetl obsah. Toto vídím již cca 10 dní. Nicméně ted nehraji tak často, tak mě to jen odradí od hry a jdu dělat něco jiného. Stejně tak materializátor v GG neustále hrlásí chybu, pokaždéé restart stránky.

    CZ3

    co se pc týče jsem celkem fanda a udržuji si jej v chodu. Kdo ví, chyba u BP nebo u mě, když to dělá vícero hráčům? Nevím.
     
  14. PaiMei

    PaiMei User

    Materializátor v GG a jeho neustálý restart - posledních 14 dní, jinak vše šlape normálně. Na ten restart stránky si ale opravdu zvyknout nechci. Dosud jsem myslel, že to je mým NTB či připojením, ale když čtu toto vlákno ...
    Těch bran stavím hodně a minimálně to zdržuje :)

    CZ3
    [​IMG]162791353
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  15. nero3

    nero3 User

    Takže znovu se vracím k problému odpojování ze hry... nechal jsem si delší čas na otestování věcí.

    takže
    V Chromu mi to běží bez problému, jen ten Chrome mi zatěžuje více PC :)
    V Exploreru se to seká a laguje
    v Mozille mě to stále odlogovává ze hry.... a hlási mi to že že Mozilla zabránila znovuotevření vyskakovacího okna DO
    a v té mozille mne to vyhodí
    - hned při přihlášení
    - a když se mi povede náhodou to spustit, tak stačí se portnout a zase jsm odlognut

    Předem upozorňuji že V mozille jsem to hrál několik let a tento problém nastal cca před měsícem.

    Někdo píše že je na vině moje PC, no nevím to by mi asi DO neběželo v žádném prohlížeči.

    No pokud má DO problém s nějakým z prohlížeču bylo by dobré tu informaci zveřejnit a nebo pokud se musí něco v nějakém prohližeči přenastavit, aby DO běželo bez problému, tak by bylo fajn kdyby mi někdo poradil co mám změnit

    Hrát v Chromu trvalé není pro mne řešením :(
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    nero Skusat explorer je strata casu.... Osobne odporucam 2 prehliadace ktore su podla mna najlepsie a ani jeden si nespomenul. Maxthon a Opera, za tie dlhe roky som DO nehral na nicom inom.

    A nepovedal by som, ze DO ma problem s prehliadacom, skor naopak, prehliadac bude mat problem s DO. Osobne neviem kde hladat, samotna chyba mi za tie mesiace vyskocila mozno 3x-4x a ani som sa nad tym nezastavoval.

    Aj ked si hral v mozile roky, to nic neznamen. Samotny pc, prehliadac, doplnky a aj hra sa neustale aktualizuju cize nikdy nehras na tom istom.

    Takze na zaciatok odporucam skusit Operu alebo Maxhton, u mna su to najstabilnejsie prehliadace.
     
  17. nero3

    nero3 User

    Orome
    já si až do teď myslel že hry a pod. programy se přizpůsobuji prohlížečům, a né, že se prohlížeče přizpůsobí nějaké hře.:), proto jsem psal že DO možná má problém s Mozillou a né opačně.

    No já netvrdím že Mozilla je ten nej. prohlížeč, ale myslím si že by DO měla na něm běžet a psal jsem že změna nastala cca měsíc zpět. Což není zase tak dlouhá doba aby v tomto období nastaly radikální změny v aktualizacích a pod.
    a pokud došlo k nějakým změnám určitě je programátoři DO zaregistrovali a možná i na ně reagovali.

    Sám jsem nucen pracovně požívat několik prohlížečů, protože programátoři ve firmách se kterými spolupracuji bohužel vytvoři program který umí běžet jen pod určitým prohlížečem a často ty programy nespustím s novými WIN, a nebo opačně je nespustím v v 7 :)

    Takže pokud by se našel někdo kdo by mohl poradit co změnit v nastavení Mozilly aby to v ní zase běželo bylo by to fajn
    Mně ta chyba v Mozille vyskakuje bohužel při každém přihlášení

    Opera - té jsem nikdy nepřišel na chuť, nějak mne to jeji prostředí neoslovilo
    Maxthon - ten neznám, lepe řečeno nikdy jsem ho nevyzkoušel, tak nevím
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    nero Pravdepodobne len velmi male % hracov ma problem a tym padom sa to neriesi ako globalny problem a DO nema moc co opravovat.

    Ak my dookola blbne prehliadac, tak ho jednoducho zmenim. Neviem preco sa branis napr. Opere, Maxthonu, alebo Safari. Vsetko su to dobre prehliadace a ich prostredie je vsade podobne, je to len otazka zvyku.

    Mozno ak neoblomne trvas na mozile, skus prehliadac Comodo IceDragon, je to vylepsena verzia mozily, cize prostredie je skoro uplne rovnake.
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    |Oromë| myslím ty problémy s prohlížeči budou mít do určité míry spojitost i s verzí Win. pod kterou se hraje, grfikou a samozřejmě s připojením. Já osobně hraji v Mozille léta a nemám problémy, padání kodeků je spíše vyjímečné. Hru mám nastavenou na střední kvalitě a brány dělám bezproblémů. Hraji na starším počítači pod W-XP, protože na druhým pod W7 se nedá, jen prvních 5min. a začne se hra sekat. Zkoušel jsem i Operu, Maxthon, hra dobrá, ale v něčem vždy byly problémy, jako aukce nebo st.bran a pod.
    Zkoušel jsem i Pale Moon, ale nenainstaloval jsem ho, asi W-XP nepodporuje, nemáš s ním zkušenosti ? Ten Comodo IceDragon schválně taky vyzkouším :) no uvidím.
     
  20. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ospravedlnujem sa za moje neskore reakcie ale aktualne mam rusne obdobie a domov sa vraciam az vecer ci v noci.

    *Firefox1* Tak ano, moze to mat suvislost aj s verziou win, grafikou a pod. Osobne na poslednych 2 PC som stale na Win 8, s Win 10 nemam moc skusenosti a ani sa nanho nechystam prejst. Ak ide o 7ku a XP, 7 pouziva urcite este vela ludi, osobne som s nou nikdy nemal problem. Xp sice bezal dobre, no uz ma predsa svoj vek a zdaleka tam nemusi vsetko fungovat.

    Primarne by som hladal problem v PC, kazde PC reaguje na prehliadace a hru inak. Vsimol som si to cca 4 mesiace dozadu ked som presiel na novy NTB, aj napriek dobrym nastaveniam, aktualizaciam, cleanerom a vsetkemu mi niektore veci na novom pc nebezali tak ako by mali, myslim veci v DO. Kazdy prehliadac reagoval inak a s prechodom na novy pc som menil rovno aj prehliadace. A nejde o ziadnu sunku, core i7, 8 GB ram a podobne...

    Bohuzial expert v tomto niesom, som skor bezny uzivatel. Viem ponuknut bezne rada a navody, ale dalej by som uz len hadal a nebudem sa tvarit, ze nieco viem ked to realne nepoznam.

    Bud teda prejst na specializovane forum,najst nejakeho znameho rejpala do PC(vzdy je niekto v rodine), najlahsie je skusit menit prehliadace a prejst na najstabilnejsi.
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.