Neustále odpojování z herního okna

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem nero3, 10/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vasil35

    Vasil35 User

    bud rád že ti to už jde:) já byl seklej skoro 5 měsíců na CZ3:D nepomohla ani změna prohlížeče. až přeinstalování win to vyřešilo:D
    PC a DO jsou plné záhad :)
     
  2. Korben

    Korben User

    5 mesiacov si byl seklej? Leda tak v páteři. :D
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
  3. taky se přidávám hraju na jednom pc a na CZ2
    [​IMG] 63388258 se mi nic takového neděje jen když přelezu na tom samém pc na global amerika 5
    [​IMG] 164910572 tak mě to dělá hraju pres Mozilu jak CZ2 tak i Ameriku Global 5 a jeden pc Připomínám že hraju na jednom PC a jeden prohlížeč
     
  4. Korben

    Korben User

    GA5 nespadá po Európske servery, tak že to musíš riešiť tam a je úplne zbytočné, aby si písal rovnaký problém do rôznych tém.

    Okrem toho, ak je chyba mimo serverovne BP, tak to moc neovplyvnia.
     
  5. Korben to jsem potřeboval slyšet. Ale je záhadou že to začalo co šel ten test servr tak po něm to začalo jinak do té doby jsem neměl žádnej problém
     
  6. Korben

    Korben User

    Y*o*D*i*A*k*,Deje sa to už dlhšiu dobu a test server nemá vplyv na ostatné servery. Mne sa to napríklad stalo na jednom notebooku , ale len občas a tam mi padá aj zásuvný modul , no na druhom notebooku sa mi to nestáva.
    Inak problém spracoval len jeden hráč a nikto viac. No o danom probléme sa vie a pokiaľ mi je známe, tak sa to pokúšali aj riešiť, no ťažko sa rieši niečo, čo je mimo centrály.
     
  7. nero3

    nero3 User

    všem chci poděkovat za podněty a rady

    Orome
    psal jsi že by bylo vhodné se obrátit na spešl sekci..... Jakou máš na mysli?
    A máš pravdu "zvyk" je prevít, měnit něco na co je člověk navyklý ... :) to dá zabrat.
    Banku kde platím vysoké poplatky za účet jsem změnil až po 5 letech i když jsem věděl že by mi jiná banka celých 5 let vedla stejný účet zdarma :)

    Původně jsem jsi myslel že bude stačit změnit nějaké nastavení v Mozille a že mi tady někdo poradí jak na to.
    Vycházel jsem z toho že několik let jsem DO hrál v Mozille a problém vznikl až před nedávnem a přitom jsem PC a ani WIN 7 neměnil (no samozřejmě kromě aktualizaci)
    No zřejmě je problém složitější.
     
  8. Tento problém mám aj často. Server: Global evropa 3.
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    nero Vyzera to, ze to sposobuje nieco po trase alebo nejake konkretne nastavenie v pckach, preto som ti radil specializovane forum. Su rozne fora kde sa riesa podobne vypadky, urcite aj u znamych sa najde niekto kto sa rozumie do tychto veci viac. Skusal by som teda tieto cesty.

    Mne osobne sa nic taketo nedeje a preto neviem ako poradit. Mozeme vam napisat zakladne rady ako cistenie, aktualizacie, zmeny prehliadacov a podobne. No problem moze byt uplne inde a kedze nie som ziadny expert, nemam ti ako poradit.

    Ako povedal kolega, ak je problem mimo hry, tazko ho potom BP vyriesi.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.