Nevhodné meno

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °»WΞBØ†Şєηηiη«°, 27/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ospravedlňujem sa za všetky nevhodné nicky čo som mal v hre. Viem že som spravil chybu pretože som si nezistil aké mená resp. skratky sa považujú za nevhodné. Zistil som to až po prvom bane (predtým som nemal žiadne upozornenia ani nič tak som to fakt nevedel). Mal som možno 2-3 podla pravidiel nevhodné nicky no teraz to ľutujem pretože ma to obmedzuje v hre.. Prisahám že by som už nič také nikdy nespravil ban mam cca 3/4 roka...
     
  2. Korben

    Korben User

    Ban na čo ? Na účet? Na chat ? Na zmenu nicku ? Kde je ID ?
     
  3. ban na tako dlho a za nick to je trochu velky trest
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    NotDragonCZ: Zase to pleteš, nejde o ban na hru. Hráč nemůže pravděpodobně změnit nick, neb píše, že ho to omezuje (ne blokuje) a z toho logicky vyplývá, že hraje, ale s nickem co se mu nelíbí nebo nehodí. Bez ID to ale nikdo neprověří.
     
  5. Korben

    Korben User



    OT post zmazaný, nepleť sa do toho o čom nič nevieš.
     
  6. samozrejme ID: 80024834
     
  7. Korben

    Korben User

    °»WΞBØ†Şєηηiη«° Tak že napíš si na podporu hry, popros tam o odblokovanie možnosti zmeny nicku. Ak ti nick odblokujú , čo si overím, tak ti ho budem priebežne kontrolovať a ak zbadám v tvojom nicku nejaký náznak vulgarizmu, alebo niečo podobné, tak nielen že ti zablokujem nick natrvalo , ale pre porušenie pravidiel si dáš pauzu aj od účtu.
    To nieje vyhrážanie, len ťa upozorňujem.

    Hráč odoslaný na podporu hry.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.