Nevhodne slovo v chatu ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _mnemonic_, 18/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Dobry den.Chci se zeptat proc při napsani slova =tem= (ve vete =asi dame tem piratum war=) mne systém oznami Systém: Administrátor tě vykopnul!.Toto slovo je nevhodne cim? Nebo systém hlida spravnou diakritiku ci je to jen mensi chyba v systemu chatu?
     
  2. Selendix

    Selendix User

    war je anglicky, tak asi proto.
    Jak si přišel na to že mu vadí "tem"?
     
  3. Vykopnul tě moderátor, ne systém. A pochybuji, že by to bylo zrovna za cokoliv z téhle věty. Buď jsi musel napsat ještě něco jiného nebo se překlikl, když chtěl dát kick někomu jinému.
     
  4. Brouk666

    Brouk666 User

    Nikdy nevíš, za co Tě "vykopnou". Jednou jsem ve skupce komentoval svou novou hodnost major slovy "tak jsem z toho koukám už *****" A letěl jsem. Musíš se chovat slušně, možná, že DO má někde slovník zapovězených slov.
    No a k té slušnosti: jinde na chatech používají "vyhodil" z místnosti, nikoliv vykopnul....
    P.S. a slovo major kdy místo j dáš g mi bylo vyhvězdičkováno - asi je slovník zakázaných slov :)
     
  5. Brouk666 ve skupině tě vykopnul spíše systém. Poznáš to i tak, že tě vykopne / dá ban automaticky při odeslání věty / slova. A ano, je tu databáze zakázaných slov a někdy je lepší psát s diakritikou, protože jistá slova mohou mít v jiném jazyku hanlivý význam. Nebudu tu psát jaká, abych vás náhodou nenabádal.
     
  6. Borat

    Borat User

    Veľa slov je v systéme zakázaných ale väčšina je z iného jazyka. Napríklad aj za anglické slovo big systém kickuje nakoľko on sám nevie rozoznať o čo sa jedná a myslí si že je to BIG číslo ktoré na chate nemá čo hľadať. Takže už ako hráč napísal najlepšie je písať s diakritikou aby nedošlo k zbytočnému kicku alebo banu od systému.
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Napríklad: napíšeš angličanovi Big Thanks (veľká vďaka) a už vyhazo? Ako tak pozerám, majú to veľmi zle ošetrené.

    Prípad: ak chceš poďakovať s tým, že Ti pomohol s misiou; alebo s náročným npc, ak si slabo vyzbrojený.
    - Btw. tento systém je veľmi nespravodlivý, nakoľko nehľadá vo vete súvis; ale len vypichuje 1 slovo, akoby čítal medzi 4 riadkami.
    Fakt to bravúrne vyriešili, šalamúnsky. A hlavne dolu hlavou & hore nohami. :D
     
  8. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Přiznám se mě mě systém kope někdy bezdůvodně,píši normální věty a vykopne mě to.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.