Chyby Neviditelná loď

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jan42, 7/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan42

    jan42 User

    Zdravím, nevíte někdo co s tím ? nejde mi ani odlogovat a když to vypnu křížkem a zapnu tak ej to stejné
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    jan42 zajímavé, s tímto jsem se ještě nesetkal. Zkoušel jsi i warp? Případně zkus promazat zavřít prohlížeč a promazat cache. Také sem můžeš vložit svoje ID na kontrolu zda je to problém jen zobrazení nebo přímo na účtu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jan42

    jan42 User

    Tak jsem zkusil změnit hangár (loď) protože warp nešel a normálně mě to hodilo na tu jinou loď potom už vše fungovalo :eek: takže vyřešeno ale bylo to zajímavé...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mě se to též někdy vyjímečně přihodí. Řeším to na herní mapě v pravém horním rohu stlačením x.
    Tím zruším celou herní mapu. Pak už jenom na hlavní stránce, jdu přes lodní denník, pak zase hlavnní stránka.
    Potom se to již podaří, většinou načíst normálně.

    A pokud nepomůže ani to. Pak odpojím router, vypnu web, restartuji komp. A pak to již, jde obnovit.
    Vyjimečně restartuji komp. i vícekrát, pokud by již nic jiného, opravdu nepomáhalo.
     
  5. Warden

    Warden User

    Jen malá poznámka. Na videu je vidět, že hlavní stránka nemá spojení se serverem, příčinu bych tedy hledal spíše v Internetu.

    Jinak považuji za vyřešeno

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.