Neviem čo dalej... :(

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DanielSvK, 19/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DanielSvK

    DanielSvK User

    Zdravím ľudia, neviem ako pokračovať a na čo sa sústrediť.
    Lode : Venom,SpearHead,SprearHead Veterán a tie normálne ( Goliath,Vengeance, Leonov...)
    Výbava:
    39- LF-3
    8 Iris
    Apis/Zeus Nemám, budem ich hladať ak budu eventy.
    Ako získať LF-4 alebo ako si mám zvyšiť DMG, mam 8 iris, Full LF-3 a berem nejakých 4500+-
    20x GEN-7900
    22x SGEN-BO2
    Formácie:
    Diamand, Srdce, Kruh.

    TechTree vôbec neviem :D

    Bol by som vdačný za každú radu,
    Vopred dakujem †Uибєsтяυ¢тιвℓє†
     
  2. Stav zety na double gg, dostaneš klíče na lf4 a apis/zeus, až budeš full havoc tak dělej kappy
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Warden

    Warden User

    DanielSvK: Můj názor je stajný, jak ti radí °•»PЯOŦOSŦΛR«•°: Snaž se nashromáždit co nejvíce uridia (chce to tak mít 300.000 U), v neděli ráno si kup za 46 Kč slevák a za uridium si vyklikej dvě Zety a ty hned udělej. Pokud budeš mít uridum ještě na další, tak v dělání Zet pokračuj dokud ti uridiu nedojde. Tím, že ty Zety budeš dělat v neděli, kdy je dvojnásobek, tak z každé získáš 100 logdisků, které investuješ do profilu. Dále z každé získáš 50 klíčů k bedná, ty schováš a použiješ je až na akci Zeus, tedy v den, kdy jsou na mapách zlaté bedny. Kromě toho budeš dostávat i nějaké ty Havoky (2 z jedné Zety, ale nepdne ti z každé), které ti přidají 10% DMG na lasery umístěné v letounech, ale až v okamžiku, kdy je budeš mít na všech letounech. Takto budeš pokračovat až do okamžiku, kdy budeš mít na Zeus nasbíráno tak 25 až 30 dílků. Na Apis budeš mít v této chvíli pravděpodobně dost dílků, abys ho zadarmo postavil. Pokud budeš již v této chvíli full Havoc (10 kusů designu), pak bych doporučoval Zeus jednorázově doplatit. Pokud Havoky všechny mít nebudeš, pokračuj v Zetách. Mezi tím posbíráš i nějaké LF4, možná nějaké lodě atd. Ber to tak, že tvůj prvořadý cíl je mít všechny letouny.

    P.S: Pokud koupíš slevák v neděli ráno, vyjde ti na klikání ještě další sobotu (můžeš vyklikat dvě brány a jednu udělat po předposlední vlnu a pak vyskočit a počkat s doděláním na půlnoc), takže se snaž přes týden nashromáždit co nejvíce urídia. Cesta k branám vede též přes paladium, záleží na tobě co se ti jeví výhodnější.
     
    -Píťa22- a -baghira2- tohle ocenili.
  4. DanielSvK

    DanielSvK User

    Dakujem, Zetu mam 32/111, budem zbierať uridium a robiť zety až do doby pokial nebudem full Havoc ? Je šanca že mi padne aj odtiaľ LF-4? Mám dokončenú Betu, na Alfu mi chyba 1 dielik, mám ju postaviť, urobiť ? A to paladium sa mi asi nechce ale prečo to neskúsiť a azbierať aspon nejaku energiu do brán :D
    A ten Profil Pilota a študijne body vôbec neviem ako rozdelovať.
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    LF4 ti padne z epsilonky,kappy a hádes...je dobré to dělat v akci na 2x násobek....jeden ůkol byl taky na jeden laser osobně z bedýnek mám zkušenost jen na spodních mapách..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    DanielSvK nemáš žádnou F4 ? A co kalendář ? Podle výbavy už to nějakou dobu hraješ, jen za leden 2018 ti zdarma z kalendáře přistanou dvě F4 ;) a co konec minulého roku už taky tam byly .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. DanielSvK

    DanielSvK User

    Hram to pár dni :D nejaky cas som to nehral, ešte ak by som chcel isť na paladium koľko alebo akú vybavu musím mať v P.E.T aby mi zbierala sama a nebola len pri mne :D Mám 70k + Dokončil som Alfu teraz takže mám niečo okolo 100k uridia :D mám to zajtra dať do zety všetko ?
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Ano, dát to do zety je dobrá volba, pokud si koupíš slevák a premko, vyjde ti to na nějakých 1800 EE a za to zetu určitě postavíš.
    Aby pet sbíral suroviny, potřebuješ mechanismus sběru surovin:

    G-AR1

    [​IMG]

    Mechanismus sbírání surovin (Level: 1/2/3)
    Range: 700/1500/3000
    Životnost: neomezeno

    Doporučuju koupit mechanismus na 3. levlu.

    Jinak v profilu pilota doporučuju přidělit plný počet bodů k schopnostem: Sváření pro pokročilé I, Energie štítů, Uhybné manévry I, Sváření pro pokročilé II, Hustota štítů, Uhybné manévry II. Je to vlastně celá první řada, kromě robotiky. Takový základ, který je dobrý mít. A pak záleží na co se chceš soustředit dál (čest, U z boxů ) a podle toho body přidělit. No a až trošku povyrosteš asi budeš lovit a tam se ti bude hodit Kvantová optika II.
     
    killer_11_sk tohle ocenil(a).
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    K tomu, by se hodilo také

    G-RL1

    Mechanismus lokalizace surovin (Level: 1/2/3)
    Range: 2000/3000/5000

    Životnost: neomezeno

    Doporučuju koupit mechanismus na 3. levelu.

    S mechanismem zaměření surovin najdeš všechny suroviny, které se budou nacházet v tomto systému.
     
    Naposledy upraveno: 20/1/18
  10. DanielSvK

    DanielSvK User

    Takže som asi zbytočne kupoval 3x Radar lvl 2 :D ???????
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Radar alebo také Mechanismus lokalizace nepřátel umožňuje nalézt jakéhokoliv vetřelce v určitém systému.
    G-E L1

    Mechanismus zaměření NPC (Level: 1/2/3)
    Range: 2000/3000/5000
    Životnost: neomezeno

    Rozhodně není to jisté, jako Mechanismus lokalizace surovin.
    Viď zde: p-e-t-10 Také to najdeš pod: popisy-glosar-herni-bible

    Dále bych rád, také poradil Radarový Protokol X
    AI-R1

    Radarový protokol X (Level: 1/2/3)
    Dosah radaru: 2 %/6 %/12 %

    Instalací radarového protokolu zvýšíš dosah svého radiolokačního zařízení o 12%.
    Tím bude také zvýšena efektivita tvých mechanismů lokalizace a sběru.
     
    Naposledy upraveno: 20/1/18
  12. DanielSvK

    DanielSvK User

    Dobre, Dakujme za rady <3
     
  13. Sentiero

    Sentiero User

    -baghira2- Mechanismus na lokalizaci surovin mi přijde naprosto zbytečný. Palladium najdeš lehce, na to mechanismus nepotřebuješ a pokud je potřeba sbírat ostatní suroviny např. do úkolu, tak stačí jen proletět mapu a pamatovat si oblast, kde se vyskytují. Podle mě, je tento mechanismus jen zbytečně vyhozený U. Co se týká mechanismu na lokalizaci NPC, tak ten se určitě bude hodit každýmu. To je nepostradatelný pomocník a je dobrý ho mít.:)

    DanielSvK Je nejvýhodnější kupovat rovnou mechanismy a protokoly levlu 3. Ty radary, které jsi už kupil určitě do petky dej. Když už je máš byla by škoda je nevyužít. Ale od teď už kupuj jen level 3.;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sentiero myslím si, že Radarový Protokol X mu také pomůže. Ovšem trojkový.

    Instalací radarového protokolu zvýši dosah svého radiolokačního zařízení o 12%.
    Tím bude také zvýšena efektivita jeho mechanismů lokalizace a sběru.

    A myslím, že máš pravdu. Mechanismus na lokalizaci NPC, se mi již nejednou hodil pro
    dobrou věc. Najde Ti jak Uber Mordona na uber mapě 4-5, nebo ledové meteority počas akce. ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/1/18
  15. Warden

    Warden User

    DanielSvK: Jen zrekapituluji. Dělat Zety, budovat profil, sbírat bedny na akci Zeus a to tak dlouho, dokud nebudeš ful Havoc a dokud nebudeš mít alespoň 25 a více dílků do Zeuse.

    Pro tuto chvíli tedy téma uzavírám. Pokud bys měl ještě nějaké dotazy k mechanismům PET, pak je polož do vlákna Diskuze: P.E.T. 10.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.