Nevim si rady

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kačatko81, 16/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kačatko81

    kačatko81 User

    cauky nevite jak a proc mi nepracuje brana Alfa nesviti jen mi bere urdije a neda se ani do ni vstoupit us nevim jak nato dik za pomoc
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Máš ji vůbec postavenou?
     
  3. Korben

    Korben User

    Ako ti nepracuje ? Bránu musíš najprv postaviť a až keď ju budeš mať zloženú, tak až potom ju môžeš aktivovať a do nej skočiť. Myslím že ti tam chýba ešte jeden dielik. prečítaj si Galaxy Gates průvodce a zlaté kruhy nad hodností
     
  4. baty77

    baty77 User

    Mě zas zarazilo, že ti brána prej žere uridium... Co to má být?

    ňap ňap
     
  5. to bude novinka ve hre. černá díra :-D
     
  6. Korben

    Korben User

    kačatko81 3 brány si už robila , ako to že nevieš , ako sa umiestňuje brána na mapu ?
     
  7. kačatko81

    kačatko81 User

    ne neptacuji nesviti nadpis pripravit skok a brani sou postaveni cele
     
  8. Korben

    Korben User

    kačatko81 Napíš mi sem tvoje ID účtu. Nájdeš ho na prihlasovacej stránke v ľavo hore.
     
  9. kačatko81

    kačatko81 User

    ID JE 99228983
     
  10. Korben

    Korben User

    Tak že do brány alfa ti chýba ešte jeden dielik a to konkrétne číslo 8 , do bety ti chýba 8 dielikov, do gamy ti chýba 82 dielikov.

    Tak že pri alfe je tvoj počet 33/34
    Beta - 40/48
    Gama - 21/82

    Dobre si to pozri.
     
  11. kačatko81

    kačatko81 User

    jo diky za visvetleni
     
  12. Do gammy jej chyba 61 nie 82
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• kolega sa len pomýlil, je to človek.

    kačatko81 mňa by ale predsa zaujímalo, ako niekto kto spravil už nejaké brány nevie, ako brány vlastne fungujú. A ešte by ma zaujímalo akým jazykom píšeš, nič čo poznám mi to nepripomína.
     
  14. Korben

    Korben User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• pri pozeraní dielikov som sa pomýlil a napísal som celkový počet dielikov. No myslím že nič tak hrozné sa nestalo, keďže som vložil aj celkový popis počtu dielikov.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.