Nevrátilo mi kredity z prehranej aukcie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN«, 23/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte práve som dražil booster na česť poslednú minútu som tam hodil sumu no bola prehodená niekým iným no kredity mi späť nevrátilo a ani ma nepripísalo na novú aukciu..prihadzoval som ešte 20 sekúnd pred koncom no kým načítalo aukciu už nabehla aj nová..môžete sa na to pozrieť ? ďakujem

    23.03. 13:59Nabídka zadána- 30,480,756 k.

    ID 57132778
    server globálna európa 1
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Chyba je ta ze prihazujete na posledni chvili a muze se stat ze kredit propadne systemu. Coz se i u tebe stalo. Bohuzel, muzes napsat na podporu hry,ale kredit ti vratit nemusi.

    Jinak 20 sekund vypada uplne jinak
     
  3. keď som zadal enter na klávesnici ešte bolo do konca aukcie cez 20 sekúnd vieš? no kým sa systém spamätá a načíta to tak to trvá...mám právo na vrátenie kreditov tak ako každý je jedno či zadám v poslednej sekunde...nevyhrám - kredity mám mať späť..mimochodom mnoho hráčov zadáva ponuky na poslednú chvíľu oni vyhrávaju dostanú čo chcú a my máme prichádzať o kredity zbytočne? keď je nový systém aukcií nech je fér pre všetkých
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Bohuzel precti si VOp a uvidis zda mas narok.
     
  5. právě se mi neobjevil 50i mask v inventáři, ani se mi nevrátily kredity - nechápu
    do další hodiny aukce to neskočilo, tak v čem je problém ?

    ani email mi nepřišel
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Že by tím nahazováním těsně před koncem? Ono stačí číst ;)
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Problem je v tom ze prihazujete na posledni chvili a kredit propadne systemu. Bohuzel v tomto Vam nemame jak pomoc.
     
  8. bylo nahozeno 1 a půl minuty před koncem = to je snad o.k. , ne ?!?

    a jinak - neměl by se system "opravit" ??
     
  9. Nevím co si stěžujete dřív si o to co si přihodil přišel a nikdo námitky neměl a stejně přihazovali a teď budete řešit že vám to jednou nevrátilo kredity .
     
  10. ...medzičasom kredity mi podpora vrátila späť takže problém považujem za vyriešený...najnovšie budem radšej skúšať prihadzovať skôr nech tam aspoň zasvietim :) snáď potom systém nebude mať problém..želám pekný večer
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.