Nevyhraná aukce,nevrácené kredity

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Borg42, 17/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Borg42

    Borg42 User

    Dobry den,omlouvam se předem jestli píšu někam kam nemám,nevyhrál jsem aukci,to se hold stane,doted se mi kredit za nevyhrané aukce vracel,ale ted ne,kdyby se jednalo o 100tis tak nad tim mávnu rukou,může mi někdo poradit co mám v tomhle podniknout?Diky za odpověd
    [​IMG] 101758691
     
  2. Korben

    Korben User

    Borg42 Treba si počkať kým aukcia neskončí. ;)
     
  3. Borg42

    Borg42 User

    Však jsem čekal a čekam od 17h doted nic :)
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Jestli myslis ten kredit co jsi dal v 17:01 na aukci,tak se ti nemuze vratit ,kdyz jsi vyhral.
     
  5. Borg42

    Borg42 User

    ano to jsem myslel ještě před hodinou jsem předmět neměl v inventáři,proto jsem se ptal.Už je to ok,děkuju že jste se mi věnovali
     
  6. Big_Bass

    Big_Bass User

    Předmět jsi neměl v inventáři, protože aukce končí vždy v celou hodinu, takže od těch 17:01 do 18:00 se čekalo, jestli někdo tvoji nabídku nepřehodí. Propříště se vždy podívej na daný předmět v okně aukce, kdy bude napsáno jméno hráče, který tuto hodinu dal nejvyšší nabídku a hodnota tvého posledního příhozu, která ti bude v případě neúspěchu připsána zpět.
     
  7. Logan

    Logan User

    Povodna otazka zodpovedana a uzatvaram.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.