Oznámení Newsletter - Aktualizace účtu

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 7/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Zdravíme vesmírní piloti,

  Darkorbit newsletter je prvek který nabízíme našim zákazníkům abychom je udržovali informované ohledně technických problémů, updatů hry, speciàlních akcí, stejně jako speciálních bonusů čas od času.

  Ve většině případů, registrace pro newsletter je jednoduchý proces, který zabere pouze pár minut.
  Pokyny jak přihlásit váš účet k odběru naleznete zde.

  Protože Darkorbit/Bigpoint je vždy rostoucí komunita, spolupracujeme s mnoha společnostmi třetích stran znamých jako Pobočky.
  Tyto pobočky nám pomáhají nabídnout přístup k herním zážitkům Darkorbit/Bigpoint. Nicméně, některé z našich poboček vylučují jejich uživatele z příjmu nebo registrace Darkorbit newsletteru.

  Naneštěstí, tito hráči v komunitě kteří vstupují do hry přes tyto prostředníky Darkorbit/BP nemusí mít oprávnění k příjmu newsletteru, ačkoliv to většina našich partnerů dovoluje.

  Účty které byly vytvořeny skrze pobočky Darkorbit/Bigpoint nemohou být od nich odebrány.

  Doufáme že toto pomůže vyjasnit proč určití hráči v Darkorbit/Bigpoint herní komunitě mohou či nemohou přijmout určité nabídky.

  Přejeme příjemný den a užívejte si vašeho herního zážitku.

  Váš DarkOrbit Team.
   
  hummel tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku