Nezakliknutelne NPC

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ═●FЯΣΣ�ŠŦÎĻΣ●═, 13/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry den predvcerom ked sme z klanom robili ulohu tak sa stala tak divna vec.nedal sa nam zakliknut saimon :D vsetci v skupine pisali ze im tiez nejde zakliknut a dnes sa stalo to iste.takze mam otazku ci sa vam tiez nieco takeho alebo sa to deje len na GE5 ??

    BTW:mislim si ze to je boj proti sofverom a scriptom(vsetci vieme o com hovorim :) )
    Pingtest:[​IMG]
    Speedtest:http://imageshack.com/a/img593/892/4lss.png
    Java:http://imageshack.com/a/img854/1884/91px.png
    Flash Player:You have version 12,0,0,77 installed
    Prehliadac:
    Verzia:
    12.13
    Platforma:
    Win32
    Systém:
    Windows 7 64bit
    ID:81992979
    Server:GE5
     
    Naposledy upraveno: 13/3/14
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Ja si myslím, že nemáš niečo v poriadku keď ti nejde zmerať packety. Inak verziu prehliadača si napísal ale čo je to zač, nie. Predpokladám, že opera avšak pekne stará.
     
  3. nwn tie packety neviem preco nechce zmerat skusal som aj preinstalovat windows bezuspesne a k tej opere vsade na forume citam ze odporucate operu ale verziu 12.13 ze tam hra ide cistejsie takze tak..
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to neviem kde si zobral tú verziu, to je starý typ opery na starom jadre, doporučujem stiahnuť normálne aktuálnu verziu z oficiálnej stránky.

    Nemáš v poriadku pravdepodobne javu preto ti nejdú packety. Nevidím architektúru javy.
     
  5. takze javu by som mal ale mam tu zas mensi problem [​IMG] preco ukazuje pakety ze 0% co s tim mam robit ?? :D
     
  6. Logan

    Logan User

    Pise tam ze packet loss co znamena ze si nestratil ziadne packety, teda ze je to ok :)
     
  7. tak to som rad :D
     
  8. Logan

    Logan User

    Takze v poriadku?
     
  9. ano dakujem vam vsetkym za ochotu a pomoc :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.