Nezapočítava lode do úlohy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN«, 1/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň

    Mám problém s tým, že mi nezapočítava lode do úlohy ktorú mám otvorené. Mám otvorenú iba jedinú úlohu na lode takže neviem kde môže byť problém. Eše som si to dkonca skontroloval pri poslednom zostrele 568 / 750. Zostrelil som ďalšieho a stéle bolo na hodnote 568. Dnes som zostrelil 6 Goliathov a ani jeden nie je započítaný do úlohy. žiadam o preverenie prípadne nápravu. Zostrely si môžte pozrieť v denníčku, všetky boli moje nik iný ich nestrielal.


    Server: Globálna Európa 1
    ID: 57132778
    čas: od 12:08 do 12:51.

    Nebudem hrať kým sa to nedá do poriadku. Lebo potom zbytočne strielam keď mi úloha len tak stojí zaseknutá.

    ďakujem za pomoc
     
    **NAUTILUS**70 tohle ocenil(a).
  2. TRIXT

    TRIXT User

    »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN«: Ahoj, tato chyba se zavedla v okamžiku zavedení hangáru, kdy se místo designů zavedly samostatné lodě. Úkoly na lodě se od té doby dají plnit jen na základních lodích Goliath, Vengeance, Aegis, Citadel atd. Pokud sestřelíš loď např. Venom (platí to i pro Surgeon, Veteran, Endforcer, Diminisher atd.), není to nyní již Goliath a proto se ti do úkolů nezapočítává. Bohužel na základních lodích dnes skoro nikdo nelítá. Tento problém máme všichni a přetrvává již delší dobu. I já mám rozdělané 4 úkoly typu znič 500 Vengeance apod. BP momentálně přešlapuje na místě, neb neví jak daný problém vyřešit, aby hráči nepřišli o rozdělané úkoly. Jinými slovy, nezbývá nám než čekat, jak to dopadne. Osobně si myslím, že nemá smysl přestat hrát, neb není jisté jak dlouho se bude řešení daného problému hledat. Pokud máš jiné úkoly a máš volný nějaký slot, pusť se do nich a tento úkol nech prozatím rozpracovaný.
     
  3. ach tak ste ma veľmi nepotešili :( chápem ale je to poriadna hlúposť, Goliath má byť stále Goliath bez ohľadu na dizajn, to by v BP mohli vedieť a niečo s tým robiť, to asi hnevá viacerých hráčov. Keby som mal 50 lodí tak dajme tomu ale už 568 a teraz sa to stopne. Len tak mimo tému si dovolím podotknúť, že to čo urobili s tým hangárom a loďami je najhoršia vec čo mohli urobiť vrámci rozhrania. Je to zbytočne komplikované a vždy mi to vymaže celú konfiguráciu, kým som pochopil ako to treba cez systém prevodu. Neviem prečo sa snažia silou mocou zaviesť niečo nové a len tým komplikujú hru. Miesto zlepšenia a zjednosušenia robia presný opak. Neviem čo bolo zlé na starom systéme premeny hangárov. Nepáči sa mi to ako to je.

    Vďaka za odpoveď
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN«: Máš pravdu, více hráčů je díky tomu rozhořčeno. Bohužel při testování nikoho tento problém nenapadl. Co se týká vlastního hangáru, celá úprava se dělala kvůli nově zaváděným lodím, kdy v původním systému by se hráči museli některých získaných lodí zbavovat. Pokud ale člověk důsledně pracuje s oblíbenými loděmi a využívá tlačítko pro přesun výbavy mezi loděmi se stejným počtem slotů, pak ten hangár není o nic komplikovanější než původní hangár. Nápovědu k němu člověk nalezne ve vlákně: Nový systém hangáru M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™ a FAQ - Lodě a designy.

    Diskuze na dané téma se vedla zde: DISKUZE: M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™ – časté dotazy
     
  5. nechci nic říkat ale povedlo se mi prekecat kamoše na vs s citadelou abych otestoval DMG a hle ona se mi pripsala do ukolu tak ted je otazka jesli se nezapisuji jen goli a ageiska ty se me nepripsali ale cita jo
     
  6. Borat

    Borat User

    Y*o*D*i*A*k* základné verzie lodi sa pripíšu, ale taký A-Elite, C-Elite, G-Surgeon a tak ďalej sa už nepripiše.
     
    Y*o*D*i*A*k* tohle ocenil(a).
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ako ti už poradili, tento "problém" alebo už neviem ako to inak nazvať, tu je až veľmi dlho a osobne nemám potuchy prečo sa s tým nič nerobí a niekedy sa obávam, či sa vôbec bude a či nebude až neskoro :)

    Aby sme sa vyhli zbytočnému spamovaniu a našemu "hráčkeskému" riešeniu problémov tému uzatváram.

    Každý nech začne modiť, aby sa to už vyriešilo a možno sa dočkáme :p

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.