Neznáma mapa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SuNNy1475, 6/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SuNNy1475

    SuNNy1475 User

    Teoreticky tam ide prežit keby mam spearheda tak by som si zapol schopnost ultra-maskovania a bolo by nie či to tam nefunguje?
     
  2. Korben

    Korben User

    Funguje na tejto mape maskovanie ?

    Nie na tejto mape je maskovanie nefunkčné
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Proti spomalovačkám hádže EMPy..ja som tam nikdy nebol, viem o tom len z videí.
     
  4. Korben

    Korben User

    Ver že EMP by nestíhal hádzať. Videám moc neverím a píše tam, že nazbieral 400 000 bielej, no na videu nezobral ani jeden box. Zvykol som si tvrdenia hráčov brať s rezervou. Dosť často zavádzajú, len preto aby boli atraktívny. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. coolmen

    coolmen User

    Ja myslim ze vse bylo zodpovezeno autor ma jeste neco k tématu?FAQ tam mas nevim co by jsi jeste k tematu chtel vedet.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    coolmen Tieto otazky nechaj na nas, my sme moderatori. ;)

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• Tak na tej mape sa da prezit, len to vyzaduje obetovat elitnu municiu, empcka a hlavne nespravit ani jednu chybu, jeden zly pohyb a uz neprezijes.

    Ako som uz spominal, v minulosti sa na tej mape diali teda riadne veci, hraci tam zbierali miliony a miliony X4, BP nastastie uz upravilo mapu a neda sa tam menit hangar a odhlasovat. Vedel o tom malokto, no ti co to zneuzivali sa tam riadne nabalili.

    Sanca na chybu skokoveho cpu je zhruba 1:1000, su hraci co sa tam skusaju zamerne dostat, chce to velku trpezlivost. :)
     
    -baghira2- a SuNNy1475 tohle ocenili.
  7. SuNNy1475

    SuNNy1475 User

    A čo ten spearhead čo jeho mask? Vtedy ma neuvidia...
    :D

    Ale spearhead čo má maskovanie?
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    SuNNy1475 Nepis viac postov pod seba, toto nie je chat. Ak chces nieco doplnit, tak pouzi upravit na spodku prispevku.

    A poriadne si precitaj Jak správně přispívat na forum

    Bezny mask na mape nefunguje, no ultramaskom si niesom isty, teoreticky by fungovat mal, tak isto ako funguje napr. v TA, kde bezny mask nema efekt. Nie som si ale isty na 100%.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. SuNNy1475

    SuNNy1475 User

    To by mohlo byt dám si spearheda full generátory pohonu a P.E.T zberač a idem x4 do UberProtegitov ;)
    Možno by to šlo :| Nwm ani ja...
     
  10. Sentiero

    Sentiero User

    SuNNy1475 to bys moc uber protegitů nesundal, s tak nízkým dmg a hp by sundali dřív oni tebe. Navíc myslím, že jsou rychlejší než normální protegiti a když tě zpomalí tak nemáš šanci.

    Co se týče Ultramaskování, myslím, že to by tam mohlo fungovat. Ale otázkou je, jestli by ho hráč stihl aktivovat ihned, jakmile se dostane na tuto mapu, tzn. dřív, než se na něj navalí kupa uberů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. SuNNy1475

    SuNNy1475 User

    Nepotreboval by som sundávať Uberprotegitov ale zbierať Bonusovéb boxy...mne by to stačilo ale aj to Urko by sa hodilo za 1Cubikona maš 1000uri tak ale....zase problem je protegit..a cubikona máš aj na iných a dostupných mapách...
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Osobne si myslim, ze ultramask tam pojde, len ak zoberes box, tak sa schopnost zrusi a vsetko NPC na teba nabehne.

    Ako som uz povedal, ak tam chces chvilu vydrzat, musis mat full vybavu a v zalohe dobru municiu(x4,emp,boostre atd atd...) a hlavne rychle a sikovne reakcie, cize skusenosti. :)

    Sentiero Nie su rychlejsi, da sa im zdrhnut, len na mape je ich proste privela a nakoniec ta jeden z nich spomali raketkou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User

    Tak že, bol som to skúsiť a ultramask tam funguje avšak keď skonči , tak sa na vás nalepia protegiti a už sa ich nestrasiete , zobrať potom box, je skoro nemožné. V jednom boxe sa nachádza 1200ks UCB-100

    Obdržal si 1200 ks laserovej munície typu UCB-100.
    Zničil si loď votrelcov typu UberProtegit.
    Získal si 44 body/bodov za česť.
    Obdržal si 16.000 Kreditov.
    Obdržal si 16 Uridia.
    Obdržal si 7.885 bodov skúseností.
     
    -baghira2- a SuNNy1475 tohle ocenili.
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    1200 bude asi aj s 20% bonusom z profilu, lebo samozrejme tam funguju vsetky bonusy na boxy, to plati aj pre dvojnasobok. Takze boxy budu nezmenene s hodnotou 1000 x4 v zaklade.

    Celkovo som uz tuto mapu zazil viackrat a vzdy som tam skocil v tu najnevhodnejsiu dobu. Naposledy to bole ked som pouzil cpu pri uteku s milimetrom HP, protegitom stacila 1 rana. :D

    SuNNy1475 Toto ti uz musi stacit, o mape sme povedali asi vsetko.
     
    -baghira2- a SuNNy1475 tohle ocenili.
  15. Korben

    Korben User

    Aha vidíš na ten bonus som zabudol ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. SuNNy1475

    SuNNy1475 User

    Ok veľmi Ďakujem Korbenovy aj |Orome| sorry ale to e mi nejde :D
    Vážim si toho :)
     
  17. oops.eu

    oops.eu User

    Korben máš nějaký systém jak se tam dostat, nebo to je náhoda že jsi se tam dostal takhle rychle? :) Taky bych se tam rád podíval a udělal fotečku, za ty roky jsem tam ještě nebyl... :)
     
  18. Korben

    Korben User

    Systém, výsada, možnosť, to všetko máme na to, aby sme mohli otestovať to čo potrebujeme, aby sme mohli podávať pravdivé informácie. Tak že v rámci mojich možnosti , tam skočím, kedy potrebujem. ;)

    Ako hráč som tam bol 2x v priebehu 5 rokov. Raz neboli boxy a raz som ani nemrkol a bol som na základni. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. PaiMei

    PaiMei User

    Ono to z 99,9% proběhne takto: Při běžné hře použiju cpu skoku. Objevím se na neznámé mapě. Řeknu si: "kde to jsem?". BUM. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. kolko je tam tych protegitov ked dam napr 1 spawne sa zanho hned dalsi? :)....
    čaute a ako sa toto mohlo stat? na začiatku videa aj čosi piše po slovensky :) a maju odtial vela videi

    a ešte toto

    ako je možne že tam boli tolky :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.