Neznámý email a heslo k účtu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pesax5, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pesax5

    pesax5 User

    Dobrý den, píši za kamaráda, který si pamatuje pouze jméno k účtu na Darkorbit, ale nepamatuje si ani heslo a ani jaký email tam zadával při registraci. Bylo by možné, kdyby jste mi ten email nebo heslo k účtu napsali. Děkuji

    Pokud by to bylo možné kontaktujte mě na emailu: Nepovolený odkaz.

    PS: jméno k účtu je kapik
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/2/14
  2. Big_Bass

    Big_Bass User

    Kolik má tvůj kamarád e-mailů? Když klikneš na "Zapomněl jsi heslo?", tak to po tobě chce jen už. jméno (a text z obrázku kvůli bezpečnosti), to když zadáš, pošlou ti e-mail s odkazem, takže se stačí jen podívat, na který to přišlo, případně jestli má účty propojené, bude to mít ještě jednodušší.
     
  3. pesax5

    pesax5 User

    má asi dva a tenhle prej smazal, nebo něco takovýho
     
  4. Big_Bass

    Big_Bass User

    Jestli ho smazal, tak už se přes ten účet na DO nedostane, protože neexistuje způsob ověření identity. K tomu slouží primárně heslo, které když zapomene, má šanci na obnovu přes autorizovaný e-mail. Jestli nemá ani to, není mu pomoci. Ať zkusí postup, který jsem popsal v minulém příspěvku, třeba smazal nějaký jiný.
     
  5. pesax5

    pesax5 User

    ne nemá je ani propojený, ale to je fu. jenom, že sem psal na podporu a tam mi taky nic neřekli. jen sem chtěl vědět jestli se ten název emailu nedá dohledat v databázi nebo něčem podobném.
     
  6. Big_Bass

    Big_Bass User

    Už jsi zkusil kliknout na zapomenuté heslo? Jestli znáš přihlašovací jméno, tak to vyplň, odešli a řekni kamarádovi ať si projde všechny E-mailové schránky, jestli mu nepřišla zpráva od BP. Víc ti opravdu poradit nemůžu.
     
  7. pesax5

    pesax5 User

    ne to sem zkoušel, ale on řikal, že ten email už nemá.
     
  8. Big_Bass

    Big_Bass User

    V tom případě mu tady na fóru nemůžeme pomoci. Může ještě zkusit znovu založit stejný e-mail (ale nevím, jestli to půjde), jestli si ho nepamatuje, tak se na něj zeptej podpory. Jestli ti ho někdo může sdělit, tak to jsou oni. Nebo se zeptej jestli by nezměnili autorizovaný E-mail, kdyby jim sdělil nějaké informace, které vidí jen přihlášený hráč, případně jen přátelé, pokud žádné nemá (typicky to jsou třeba os. údaje). Už to jsou ale výkřiky do prázdna, pochybuji, že něco z toho zafunguje.
     
  9. pesax5

    pesax5 User

    na podporu sem psal, a ta mi napsala cituji:"podpora hry resi pouze technicke problemy s chodem serveru a hernich uctu, nikoliv zadosti ci dotazy tohoto typu.

    Vseobecne otazky ohledne hry piste prosim na forum prislusne hry, kde se Vam je spoluhraci popripade nas moderator pokusi pomoci vyresit a objasnit."
     
  10. Korben

    Korben User

    pesax5 Tak za prvé,to musí riešiť kamarát a nie ty a za druhé ak nevie heslo na hru a ani na autorizovaný email, tak mu tu nikto nepomôže. Tu a ani na podpore ti nikto nepovie heslo na účet a ani ti nikto nezmení email.
     
  11. pesax5

    pesax5 User

    ne já chci vědět pouze na jaký email to bylo vedené.
     
  12. Korben

    Korben User

    pesax5 ani to ti nikto nemôže povedať.
     
  13. pesax5

    pesax5 User

    ok LOCK
     
  14. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.