neznámý email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cz1_Acc_2014, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím zrovna nedávno jsem se obrátil na podporu kvůli permanentnímu banu na acc na Cz1 ale odpověd byla akorat (ucet o kterem pisete ma odlisnou autorizovanou emailovou adresu). ostatní servery nemam zabanované ale momentálně mě to háže na ten Cz1 . a jelikož jsem zapomněl na jaký email sem posledně převedl acc tak by se mi docela hodilo se přihlasit na cz2 nebo jiný server . tedy pokud to jde popřípadně kdyby bylo potřeba ID a nick acc znám .
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Kdyz mas id tak ho napis, ale to stejne nevyresi tvuj problem s emailem.
     
  3. Jasný mě jde o to zda se dá přihlásit na jiný server , udaje mám ale háže mě to na ten stejný cz1
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    a mas to id?
     
  5. Ano mám ID : 41245828
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    toto id ma ban a dalsi ucty jsou neaktivni.
     
  7. Ja vím má permici neoprávněně což chci pořešit s podporou , dají se ty neaktivní obnovit ?
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Ne nedaji a ban tam je opravneny.
     
  9. Ban tam je ohledně urážení admina (infinity ) z jine ip jiného acc nevidim v tom oprávněnost .
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Ban je opravneny a ucet by se stejne nepustil. Na ucte hralo az moc hracu a ty jsi zas hral na jinych uctech.
     
  11. to si pleteš z acc blazen120 heslo : *** z neho bylo nadavano od nakyho vulgarism co na to poznal udaje a ja to schytal jen za to ze sem to zalozil na sve ip. nebudu to dál řešit .
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Kolega ti odpovedel ze ban je opravneny, perma bany se nerusi, a ze si vzajemne sdilite udaje je vas problem. Za vulgarismy ti navic udeluji ban na forum.
    Zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.