Chyby Nezobrazovaní věcí u lodě.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ~~~ŠTΞMBΛ~~~, 12/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den. [​IMG]62491242 Server CZ 2

    Mám takový měnší a dost zásadní problém dne 12.6 v noci kolem 01:00 jsem si měnil vybavení přez "Přesunout systém" z lodě G-Šanpion (TURK) na Sentinel-Artic po té mi vybavení zmizelo vybavení je vidět v hangáru sekci uživatel ale není vidět u žádné lodě co mám v hangáru po pravé straně....poté jsem vyčistil všechny lode dal jsem "odstranit konfiguraci" u všech lodí co mám dostupné a zase nic...Tak jsem napsal na podporu jestli to není chyba v zobrazovaní tam mě napsali že tam todle neřeší a že jsi mám zajít sem proto tady píšu a otravuji vás.

    Takže zhrutí.

    Vyabení se zobrazuje v sekci hangár-uživatel.

    Ale když najedu na jakou koliv lod co mám koupenou nikde není.

    Děkuji za rady a odpovědi.
     
    Naposledy upraveno: 12/6/16
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    Konfiguracie v lodi su 1,2 odstranil si v lodiach obe ?
     
    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ tohle ocenil(a).
  3. Ano prosím obě 2 konfigurace u všech lodí co mám dostupné.
     
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    ešte vyčisti cache prehliadača,dnešnú historiu ,odstran cookies súbory,skús ccleaner a ozvi sa ako to dopadlo
     
    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ tohle ocenil(a).
  5. To už mi napsali s podpory po té jsem vyčistil PC restartoval a zas vyčistil přihlásil se na ůčet a také nic v hangaru uživatel se ukazuje ale u žádné lode v pravo ne.
     
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    je potrebne odstranit dnešnú historiu prehliadač,ozubene koliečko na odstranenie konfi. je potrebne použit v 1 aj 2 konfiguraciu lode aj ked sa na prví pohlad vidi že tam nič nie je.Ešte raz prejdi všetky lode,takto som dnes hladal hellstormove delo a našiel som.Ale odstrán konfi všetkých lodí ,ved to tam potom nahádžeš
     
    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ tohle ocenil(a).
  7. Vše jsem udělal znovu jako otrok a stejnak tam nic není stále v uživatel se to zobrazuje u žádné dostupné lodě ne.
     
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    Uvažujme v užívatelovi veci máš t.z. že ich stále vlastníš,len ich niečo blokuje.Aký používaš prehliadač ?
     
    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ tohle ocenil(a).
  9. Gogle chrome,Mozila fire fox, Internet Explorer Microsoft Edge ani na jednom to není.

    a Mám Win 10
     
  10. *SATKO*

    *SATKO* User

    vieš,volakde ti visí informacia o polohe tých predmetoch,preto znovu zmaž konfi v G-Šanpion a vymaž historiu v tých prehliadačoch
     
    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ tohle ocenil(a).
  11. udělal jsem to u každé 10x a vymazal jsem 5x hitorii.
     
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    ako mažeš historiu ?
     
    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ tohle ocenil(a).
  13. přes Ccleanr a pčez ctrl+H vymazat hostorii (na prohlížeči)
     
  14. *SATKO*

    *SATKO* User

    v Mozille skús :nástroje-možnosti-súkromie-vymazat aktualnu historiu (stačí dnešnú a odstranit súbory cookies
     
    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ tohle ocenil(a).
  15. Nepomhlo kašlu na to kašlu na celouh hru všechno majk rozbitý nic nefunguje loučím se už jim nepošlu ani korunu děkuju tobě za rady podpora k nezaplacení. čáu
     
  16. Jaaj najviac milujem hracov ktori hned vsetko vzdavaju.... Este ani jeden mod sa nevyjadril tak pockaj moze ti pomoct...
     
    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ tohle ocenil(a).
  17. stačí jak se vyjádřila podpora :)
     
  18. *SATKO*

    *SATKO* User

    ~~~ŠTΞMBΛ~~~nezúfaj,ved sa to hadam nejako utrasie,sú všelijake zmeny chybička sa lahko vlúdi
     
  19. Ešte je tu možnosť, že sa ti to po reštarte opraví.
     
  20. STalo se mi to v 1 v noci a po raním restartě se nic nestalo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.