Chyby Nezobrazovaní věcí u lodě.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ~~~ŠTΞMBΛ~~~, 12/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Odpověd od podpory.....tak to si počkám....:(



    Dobrý den,
    Váš problém sme hlásily systémovemu administrátorovy a aktuálne čakáme na opravu ani my na hernej podpore niesme programátory. Ospravedlnujeme sa sposobené komplikácie ale budete musieť počkať na opravu.

    S pozdravem,

    Martin
     
  2. Dočkám se té opravy ještě tento rok ? už to bude týden...a proplatíte mi tu slevu a double box co jsem si zplatil přes PSC a kvůli vývojářské chybě na DO nemůžu hrát ? Není to k smíchu už to bude týden a furt nic :D nevím jaká jíná hra by si todle dovolila.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ My ti s tym nemame ako pomoct. Ak to podpora hlasila smerom na systemoveho administratora, musis cakat a riesit to s nimi.
     
  4. Týden v píp (Nebudu Sprostý) LF-4-Den v píp (Nebudu Sprostý) Víkend 2x odměn v branách v píp (Nebudu Sprostý) žebříček v píp (Nebudu Sprostý) Slevák v píp double box v píp a ostatní věci. Dobré dobré dobře se o to staráte nemluvím o moderatorech co jsou na chat, nebo forum mluvím o vývojářích Omluvte mě a pochopte mě když upřimě řeknu jak to citím slušně to povím pěkně na to kašlete :(

    Hodně ste mě sklamali.
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nenadávaj; vím velice dobře co to "píp" znamená. Omlouvám se za něj.
    Ty myslíš, že jim to nedojde?
    Ozaj, co z toho máš? A jak Ti tohle asi pomohlo?
    Ti povím jak, nijak. Na Tvém místě, už vůbec nic nenapíšu.
    - Protože za to můžeš získat ban na chat a zároveň ban na fórum. A to už je, to horší.
     
  6. On je ban na chat a ban na forum horší než nemít věci ? :) raděi bych měl ban na chat a na forum než nehrát už týden kvůli vyvojářské chybě.
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ docela chápu tvoje rozhořčení. Kdyby to byla chyba která nepřekáží ve hraní, ale tohle, to je na nic. Kdybych byla na tvým místě, tak po opravě chyby bych se zeptala na náhradu. Nakonec uvidíš, jak se k tomu BP postaví a jestli udělají nějakou kompenzaci, ostatně pokud máš premko apod. tak by to bylo fér.


    P.S.
    Autor zřejmě myslel pípu, ale asi neví jak se skloňuje :D
     
    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ tohle ocenil(a).
  8. TRIXT

    TRIXT User

    ~~~ŠTΞMBΛ~~~: Také se domnívám, že jsou ti schopni kompenzovat zaplacené služby. Bohužel s akcemi to ale nepůjde. Možná by nebylo od věci se v rámci ticketu podpory zeptat, jak mohou řešit předplacené služby (slevák, prémium, double boxy), které jsi zaplatil a které nemůžeš používat.
     
    ~~~ŠTΞMBΛ~~~ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.