Nič mi to nedalo!!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ●▓▒░λ†Ðeşŧıņy†λ░▒▓●™, 15/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. To už čo je šetrim si uri na zelené bedne až 3 dni, kupil som ich 42 a nedalo mi to ani LF3 , kašlem na takuto hru ved to je fakt len o peniazoch , kamoš kupil červené a modré a dostal hned LF4 a design a ja? Za poctivu hru mi to nakašle :(, toto už nieje hra ale herný automat, sa nečudujem že to všetci kamoši prestali hrat to isté mi hovorily aj oni že toto je len automat , je to len o peniazoch a nie o zábave, a ešte ktomu im pokradli učty , podaktorým zablokovali za multyučty ako mne :(, ale tý čo si kupuju paysevky tak oni možu mat multiučty a LF4 atd... ale mi poctivý hráči nemožeme nič :( tato hra je fakt blbost a nemá buducnost je to aj poznat na mapách volakedy živo teraz sem tam někdo, ani polka hráčou tu není ako to tu bolo 3 roky spet , prečo asi? :) ( Páni Admini a teraz možte zase kritizovat ako to vy radi robíte ( hlavně Belgam).
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Račte pane vedoucí...to je ON!....
    No podívejme se...další nespokojenec..co vám na to mám říci...stále si stěžujete,chcete vše nejlepší hned mít a nic proto pořádně neděláte..co z vás bude?..co z vás vyroste človeče...jedině nespokojenec jedině ten nespokojenec...no aby jsme to zkrátily...utočíte na mé zaměstnance a nic vám neuďelaly...utočíte na náš systém protože jste opět nespokojený a co teprve ta čeština..hanba vám...máte padáka..běžte mi z očí soudruhu...
     
    pajix tohle ocenil(a).
  3. Destiny toto téma mi tiež nič nedalo zato že tebe sa nedarí tu budeš kritizovať dlhoročnú prácu všetkých? 42 bední je nič ani si nezbieral pri akcii...chlapče ty asi nevieš prehrávať no bože nepadlo nič z "až" 42 bední... nekaz hru ostatným ak chceš ísť preč chod, nikto ťa tu nedrží! Mimochodom tvoja posledná veta je narážka na moderátora čo nieje dovolené a Drift ty sa tu hráš na riaditeľa BP?
     
  4. Korben

    Korben User

    ●▓▒░λ†Ðeşŧıņy†λ░▒▓●™ Ty budeš strašne ponížený hráč a neviem prečo, ale mám silný pocit, že účet na ktorom hráš, nieje ani tvoj.o_O
    Ty nás tu budeš napádať a obviňovať ? Tebe zablokoval niekto multiúčet ? No tak to asi zadarmo nebolo, určite si podvádzal.

    Je úplne zbytočné sa k tebe vyjadrovať , tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.