Chyby Ničení letounu PET vlastní firmy do plusu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Postrach_Phönixu, 21/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nevím, zda tento problém již není v řešení, ale na pvp při sbírání vídám pravidelně hráče jednoho konkrétního klanu využívat chyby, která umožňuje střílet Pety vlastní firmy do plusové cti, bez toho, že by byl vyhlášen war. Myslím, že by stálo za to, ošetřit tuto chybu před zneužíváním.
     
  2. Big_Bass

    Big_Bass User

    Trošku rozveď, v čem spočívá ta chyba, aby se mohla případně nahlásit. Z toho, co jsi zatím napsal, moc moudří nebudeme.
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Co by měl rozvádět? Postrach_Phönixu píše o již evidované chybě, kdy ti vlastní firma sestřelí pet a obdrží plusovou odměnu.
     
  4. Big_Bass

    Big_Bass User

    Nevěděl jsem, že je chyba evidovaná. Pokud by nebyla, nebylo by od věci napsat, jak jí lze docílit, aby mohla být jako chyba nahlášena a řešena. A autor to zřejmě taky nevěděl, jinak by tohle téma vůbec nezakládal.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Spýtam sa na to, či je chyba evidovaná a riešená.

    EDIT: o probléme sa vie, rieši sa.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/1/15
  6. Drift1

    Drift1 User

    Už se o tom psalo,taky jsem to zjišťoval po tom co jsem sundal peta jednomu,,systémové řešení...,, a dostal plus body...upustil jsem ale od toho,jde jen o jeden sestřel no daný klan jich bude muset vysvětlovat více..no vlastně ani nebude muset. :D
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Já jsem se trochu nešťastně vyjádřil, promiň. Nemyslel jsem evidovanou, jelikož informace o hlášení chyb nemám k dispozici. Post byl myšlen tak, že se o tom na fóru již psalo a problém byl rozebírán.
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Ano tato chyba je hlasena a je v reseni. Pokud jsou chyby zjisteny, nasledne kontrolujeme zda tuto chybu jiz nekdo z jinych tymu nehlasil a pokud ne,tak ji sami nahlasime.

    Zafodku kamarade dost se zmenilo, ted uz pristup k systemu chyb mame a muzeme i hlasit chyby primo tam. Uz odpadlo zdlouhave psani na BP a cekani zda to eviduji.
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Neaktuálne téma.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.