Ničení vetřelců

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MonsterKeni, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám nepěknou zprávu. Ničil jsem si s klidem devolarium,všechno v poho. Nějaký druhý nostromo si ke mě klidně přiletí,ničí se mnou devolarium a ještě se mu všechno přičetlo,takže já jsem o to zchudnul,otázkou pro mě zůstává,jak je toto možné? :!!!
     
  2. Ölümek

    Ölümek User

    Toto je chyba, která se vyskytla po včerejší změně vzhledu nových map a BP již na tom jistě pracuje. Je to nepěkná chyba a stalo se mi to taky hodněkrát, bohužel tato chyba je stále a musíš počkat do jejího odstranění a náhradu nečekej a myslím, že BP to již ví od našich Adminů a Modů.
     
    MonsterKeni tohle ocenil(a).
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Spatna sekce a presunuto.
    Jinak problem je hlasen na BP.
     
    MonsterKeni tohle ocenil(a).
  4. Děkuji,já jen že jsem si ničil i bosse devo a nějakej tydýt mi to s klidem přebral a já měl tím pádem 150k kreditu jako když se to spláchne kamsi,děkuji moc :)
     
  5. EnZet

    EnZet User

    Tak nejake opravy uz probehli koukam, ale jeste co jsem si vsiml tak v zete pri tom predposlednim Devourer + ISH se nonstop doplnuje stit. U toho posledniho se take trochu doplnuje, ale ne furt..
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Tj zajímavé, já včera zkoušel čorovat NPC a nepovedlo se mi to, škoda, byla by z toho nějaká slušná war a zábava :D.
     
  7. trta95

    trta95 User

    Taky jsem dneska dělal alfu a k mému překvapení , když jsem měl v raketometu SAR02 Tak pořád VK měli téměř full shield.
     
  8. Ölümek

    Ölümek User

    Ano dneska dělám už 3. zetu a je to pravda, jen odletí mírně z dostřelu a dobíjejí se mu hrozně rychl štíty, takže trošku ulítne a znvoa se štítama
     
  9. ahoj chtěl jsem se zeptat dělam ukol boss kristalon.když začnu do něho sřílet tak mu uberu trochu štítu a potom už mu nic neubíram.štřílím do něho z veškerou municí a nic a to jsem full.ukol jsem zrušil ale nic se neděje je to furt stejné.stalo se to i u bosse lordakium
     
  10. Ölümek

    Ölümek User

    Je to chybou způsobenou na straně BP, nelze nic jiného než čekat, než BP chybu orpaví, nesmí prostě npc uletět a musí pořád dostávat rány, jinak mu ihned nabíhají štíty, jediná moje rada :)
     
  11. Korben

    Korben User

    Ako už bolo napísané, problém bol nahlásený a tak treba počkať na opravu.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.