Nick name.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pustatina2, 11/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pustatina2

    Pustatina2 User

    Ahoj.
    Na GE5 je hráč s týmto menom. Nepáči sa mi to.
    Ďakujem.

    KO*OT123
    KO*OT123 nevytvoril stav správy!
    [​IMG]
    [​IMG]
    Už ste priateľmi
    ŠTATISTIKY HRÁČOV
    HODNOSŤ PILOTOV:Seržant
    POZÍCIA V REBRÍČKU:3.678
    LEVEL HRÁČOV:19
    FIRMA:MMO
    ČLEN OD:15-08-2016
    HRACÍ ČAS:604 hod.
    ÚSPECHY:89
    UDELENÉ BODY VÝSKUMU:0
    Sorry! Nemáš žiadny prístup k tejto informácii!
    [​IMG]
    © Bigpoint - Všetky práva vyhradené - VOP [​IMG] Impressum
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/2/20
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 11/10/19
    baghira2-superstar, 238830 a bhagira22 tohle ocenili.
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pustatina2,???
    Doporučil bych ti nejprve udělat screen toho nicku, dát tam profil pilota, protože podle nicku to nikdo hledat nebude a pospěš si, nebo si toho ten hráč tady všimne a změní si nick, tak potom po nahlášení budeš ty považován za ten jeho nickname.;):mad::p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Já nechápu, že máte zapotřebí takové věci řešit a nahlašovat. Kdybyste ten čas věnovali účtu, tak uděláte lépe. To je stejné, jako ti lidi, co jsou celý den na globálním chatu a spamují. Nechápu, že na to mají čas. Ale budiž.

    Tento nick ještě nic není. Na palladku mne na CZ2 sestřelil hráč s mnohem provokativnějším a ostřejším nickem k BP a hře. Nebudu psát, protože důkaz jsem nezálohoval. Ale taky jsem to neřešil. Jen s kamarádem jsme se tomu zasmáli. Ale což. Ať si to řeší ti, co za to nesou zodpovědnost.

    Myslím si, že tobě osobně tím nickem nic nedělá. I kdyby tě sestřelil, je to jen pár písmenek, která spousta lidí ani nečte. Když mne sestřelila spousta lidí z kontaktů, tak mi řekli, že nicky nesledují. Jednou na takové hráče vždy dojde. Stejně jako na ty ostatní. :)
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Původně jsem nechtěl reagovat, ale pokud je tvůj příspěvek směřován k mé osobě, tak ti napíšu pár slov k tomu. Stejně jako v reálném životě platí pravidla, zákony a možná i nějaký ten etický kodex, tak podobně i v této hře platí určitá pravidla a někteří takoví jedinci si myslí, že si mohou dělat ve hře co si usmyslí a věří v sílu svého charakteru a dodává jim to pocit nadřazenosti a nezájem BP to řešit nějak systémově.
    Je třeba se na tento fenomén moderní doby podívat třeba z pohledu zletilého či dospělého člověka a konkrétně na to, že tuto hru hrají i děti
    (byť s údajným souhlasem rodičů) a proto by takoví hráči neměli vidět takové nicky ve hře. Chápu, že na Slovensku se takto jmenuje nějaké místo či kopec, v Polsku i Chorvatsku se takto jmenují vesnice a pro pamětníky určitě naskočí vzpomínka na atletické reprezentanty
    z NDR, kteří hrdě nosili takové příjmení a pro cz/sk posluchače atletiky bylo zajímavé, když tito atleti si předávali štafetu....
    Prostě takové nicky do hry nepatří a hráči, kterým to vadí, to nahlašují. Tomu se říká tzv. občanská povinnost a starší ročníky chápou ještě co znamená slovo morálka a etický kodex.
    Pokud s takovým nickem souhlasíš, tak v reálu se tomu říká spoluúčast a svou nečinností to vlastně schvaluješ a podporuješ?
    Nebo se mýlím?;)
     
  6. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    No, původně příspěvek byl adresován na zakladatele vlákna, ale ty ses tématu uchopil, takže už to tak nechme.
    To, co píšeš, tak ano. To platí. Nebo to tak aspoň vypadá. Třeba v této hře to vypadá, že si s těmi "zákony" každý dělá, co chce a pro každého platí jinak. A platily i před X lety, co jsem tu hru hrál. Příklady rozepisovat nechci.
    To, co dál popisuješ, tak je mi jasné. Je mi jasné, že spousta lidí má pocity něco řešit pod argumentem: "občanská povinnost" apod. Já věřím ve filozofii zákona rovnováhy. Pokud ty něco uděláš, tak se to nějakým způsobem vrátí zpět. A pokud někoho "udáváš a soudíš" a je jedno, co provedl a není to v případě, kdy je to krajně nutné - krajně tě to nějak neblokuje a nedotýká se tě to, je to nadbytečný potenciál danou věc řešit. A hrozí, že se brzy na židli obžalovaného za něco ocitneš ty sám. Proto řeším jen to, co se mne osobně přímo dotýká.
    O mé morálce a etice nevíš vůbec nic. Ani nevíš, kolik mi je. Já z toho, abych něco takového nahlašoval, nemám vůbec nic. Mám třeba volno a snažím se nahrát maximum možného urka, abych se posunul. A hra mi pro X hodinách zkrouhne odměnu, protože dle systému jsem boter, nebo program, nebo nevím. A já svůj drahocenný čas mám věnovat něčemu takovému? Když hra neřeší programy, které pořád dokola systematicky létají kolem NPC, klinicky přesně z dálky je nastřelí rychleji, než uživatel? A ještě potrestá a poškodí poctivého hráče? A já mám nahlašovat dítě, které si takový nick dá? A ještě kvůli dětem?
    Věř mi, že o tom, co může děti ovlivňovat, něco vím. A tvůj příklad sprostého nicku v této hře je velmi vtipný, když vezmu v potaz to, že tu každý druhý podvádí, nebo je vulgární na chatu. A to pomíjím fakt, jaká povede cesta dítěte od zapnutí počítače k nalogování se na mapu. Reklamy kolikrát na erotický obsah atd. A to pomíjím komunitu, ve které se pohybuje vzhledem ke svému věku. A vlastně jak se dnes baví lidi ve skladu například na směně v Amazonu, takto se dnes běžně baví děti v první třídě. Ale nebudu ti brát tvou iluzi, jak svým činem ochráníš novou generaci.
    Hodně štěstí. Možná se jednou budeš moc přihlásit do týmu adminů. :)
     
  7. Honzin

    Honzin User

    Cktace:

    Je třeba se na tento fenomén moderní doby podívat třeba z pohledu zletilého či dospělého člověka a konkrétně na to, že tuto hru hrají i děti
    (byť s údajným souhlasem rodičů) a proto by takoví hráči neměli vidět takové nicky ve hře.
    ___
    Tak jako v životě je třeba si udělat obraz z pozic vědních oborů a disciplín jako je třeba superpozice a podle toho měnit a posuzovat ne jenom z jednoho úhlu.
     
  8. Tímhle příspěvkem si svoji morálku a etiku přesně popsal, nemáš vůbec žádnou - "pokud se mě to netýká, není to můj problém". A je úplně jedno kolik ti je let. K tomu tvému zákonu rovnováhy: neřešíš dodržování pravidel => vrátilo se ti to ve formě boterů (také porušování VOP), kdy to došlo až do té fáze, že tě to už negativně ovlivňuje.

    Všechno navíc vidíš strašně krátkozrace - to, že mě to teď neovlivňuje, neznamená, že mě to neovlivní v budoucnu. Nechceš nahlásit hráče, který porušuje pravidla, protože z toho nic nemáš? Pak si nestěžuj, že je tu porušují skoro všichni a tebe to začně omezovat.

    ------------------
    EDIT: Hru vytvářejí mimo jiné hlavně hráči, kteří částečně taky určují, jakým směrem se hra bude vydávat. A pokud je většina komunity tak "prohnilá", že nechtějí dodržovat VOP, tak se firma holt musí přizpůsobit. Přece jen, v prvé řadě jim jde o zisk. Nechtějí přijít o hráče, kteří navíc platí, byť menší částky (prémko, sleva, popř. double boxy). Další potencionální cesta může být - odstranit *** programy (zbavit se konkurence) => přijít s vlastním a případně ho do budoucna povolit, aby jim neunikali tyto příjmy bokem, když to tak většina hráčů chce.
     
    Naposledy upraveno: 12/10/19
  9. Naposledy upraveno moderátorem: 14/10/19
  10. Saruwkaz

    Saruwkaz User

    Ano, pokud se mne to netýká, není to můj problém, protože mám jiné a důležitější záležitosti na práci. Na dodržování pravidel jsou tu vyhrazení lidé od BP. A vzhledem k tomu, že vím, jak si nahrát 10K uridia za hodinu a nemám problém o volném víkendu nahrát cca 200K uridia a přes týden třeba i 400K, tak opravdu nemusím řešit lidi s programy. Nehledě na to, že spousta poukazování na botery, jako například řešení vysokého dmg nebo rychlosti nad technické možnosti lodi, jsou často způsobené lagy a neznalostí uživatele za PC. A je mi jedno, co si o tomto myslíš. Já se ospravedlňovat nepotřebuji.

    Nic krátkozrace nevidím. Naopak. Pro mne nahlašování, pořizování důkazů, screenů, vše mne stojí čas. Ten čas v této hře mohu přepočítávat na Uridium. Jelikož mám za hodinu i 10K (vzhledem k ochraně systému se to snižuje a nefunguje to po 24 hodin), i tak je můj čas drahý. A něco sepisovat a nahlašovat, mne může stát 5K Uridia. I víc. A vzhledem k tomu, že třeba musíš jít do práce apod., tak to pak řešíš.

    Jinak doufám, že ty a tvůj kolega výše, jak se tu obhajujete své nahlašování a poctivé hraní dle VOP, jistě také zodpovědně přistupujete k výchově svých dětí. Jistě doma sprostě nemluvíte, jistě nekoukáte na žádné programy, které by mohly narušit jejich zdravý vývoj, jistě se chováte čestně, poctivě k nim i ke svým partnerkám a jistě takový přístup máte i v práci. :)
     
  11. Botery beru hráče, kterým program sbírá bonusové boxy, střílí NPC, točí brány. Dmg ani rychlost neřeším, to že v minulosti někdo nabugoval třeba konfigurace štíty je druhá věc, jiný problém.

    Ten tvůj poslední odstavec vůbec nemá smysl komentovat. Už jen z toho důvodu, co jsi napsal v prvním. Co popisuješ, tak přes týden by se tvůj den skládal jen ze 3 věcí: spánek, práce, DO (všechno +- 8 hodin).

    Nahlašování obecně nepodporuju, některé věci nemají smysl, už jen proto, že s tím náš komunitní tým nic neudělá a záleží spíše na přístupu samotného Bigpointu.
     
  12. Arya

    Arya User

    Pustatina2, tyto případy je třeba hlásit na podporu hry a přidat i odkaz na profil pilota.

    Nektivní téma uzamknuto.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.