«NӨ•MΞRCY•20lvl» CZ1

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem PR3DY, 12/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. PR3DY

    PR3DY User

    Milí vážení spoluhráči.
    Hraju s Váma skoro od založení této sice ne moc extra moderní hry, ale je s Váma legrace a co si budem nalhávat i nervy :p
    Buduju svuj zatím poslední účet od 12. července 2015 a snad do konce roku budu full, pak začne ta pravá legrace, farma pujde stranou a začne hon na čarodějnice, dámy prominou.
    Proč sem znovu založil tenhle účet? Mno, milý Bigpointe změnil si pravidla JPA a teď se bojuje jeden na jednoho, všichni stejný šance a když už sem ten jackpot nasbíral, tak tě o něj taky podojim. No nekrkej se, taky sem do tebe něco investoval, teda když nepočítam ty hodiny hraní. Musim říct, že neznám hru, kde by se hrálo o takový bonus jako je tady.
    Co bych vzkázal nováčkům? Rozhlédněte se, rozkoukejte se a začněte dlouhou cestu s námi ostatními, kteří sme této hře propadli. Není to sice žádné terno, ale lidi sou tu super, člověk má kolikrát hodně práce, aby to stihnul na wc, stačí chvíli číst chat. Prostě švanda.
    Co bych chtěl na této hře změnit? Snad jen, aby přišlo víc nováčků, aby se hra zase oživila a dostala se pořádně do obrátek. Po odchodu botek je tu tak trochu prázdno. Tím neříkám, že to byl špatný krok, sem za to BP moc vděčný, protože to co se tu dělo byl hnus a každý poctivý hráč se musel hodně přemáhat, aby nezačal někde jinde. Doufam, že stejnou cestou se bude ubírat směr ohledně makrohráčů, kteří sou tak drzí, že už se to nesnaží skrývat a jezdí i přes den. Vážení admini, byl se někdo z Vás mrknout v noci na pvp?
    Cíle v této hře? Jednoznačně JPA, poznat co nejvíc lidí a pořádně zapařit!
    Co říct závěrem? Lidi uvolněte se a užívejte si společně strávené chvilky, které nám dávají možnost zapomenout na tíhu dnešní doby a bavte se ;).
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Ahoj Predy, trochu jsi mě zmátl tou JPA. :) Ta byla podle mě prozatím zrušena. Nebo mě něco uniklo?
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    JPA je zrušená do odvolání snad :D..co se týká modernosti hry tak si myslím že na tom není zle.