Chyby nonstop ice meteority

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Badmaniak, 12/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak už zase. Stejně jako to bylo s cubama tak teď jsou ice i po půlnoci, i když byly hlášené jen 19-22.
    Nechci vyznívat, že někomu závidím, taky bych na nich klidně přes noc seděl, ale je to očividná chyba, tak ji tu rád zmíním. :)
    Chtělo by to dávat si na to větší pozor. :)

    Ví se už aspoň proč se to někdy děje a někdy ne? :)
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Myslím, že v noci to nikto z nás neopraví a ráno to už zistia v BP a hádam opravia :D
     
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Proto jsem se to snažil zmínit co nejdřív, někdo musí bejt první kdo to nahlásí žejo. :)
    Mimochodem jsou pořád, je poledne a nikdo nic nezastavil.
    Nemám nic proti celodenním akcím, ale chce to řešit pak například kvůli akcím, kde se dá vydělat přes noc suma, která se rovná ročním výdělkům a to už je pak znatelný posun pro ty, co tu "zrovna byli". :) Ano, můžu to využít taky, ale i přesto to není fér, i kdybych si ten zisk vyžral (i) já. (jako to bylo s kuoper, referee, atd...)
     
    THORAS tohle ocenil(a).
  4. THORAS

    THORAS User

    Badmaniak nemusíš mít strach už se nejde nalogovat na mapu, psal jsem si s 8 hráči co znám a mají to samé :)
     
  5. Borat

    Borat User

    -baghira2- prečítaj si názov témy. Tu sa nerieši kto koho a kde a ešte pri akej akcií strieľal. Tu bola nahlásená chyba kvôli ktorej sa akcia nevypla.
    To isté platí aj pre ostatných.

    OT zmazané.
     
  6. pecko

    pecko User

    iCE stále fungujú :)
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mám pocit, že skončily o 24 hodin později než měly. :) Asi chyba v datech.
     
  8. Borat

    Borat User

    Tak bol som na mape asi 2 hodinky a žiadne Ice takže už to vypli. V poslednej dobe zabúdajú nejako vypnúť aj crazy cubov.

    Keďže Ice už nieje tak túto chybu považujem za vyriešenu.

    Lock.
     
    ddavidd11 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.