Nová 3D verzia hry - Verejné testovanie utorok 16. června/júna 2015!

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Korben, 16/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Korben

  Korben User

  Ahoj všichni!

  Teď když jsme připraveni k veřejnému testovaní nové 3D verze hry, je čas na několik slov z týmu.

  Tato grafická aktualizace je něco, na čem jsme pracovali velmi dlouhou dobu. Je to velká úprava, která zahrnuje všechny důležité součásti hry a dává jim nový vzhled. Dělá hru plynulejší a méně sekavou i když je mnoho objektů na stejné mapě, také veci vypadají o moc lépe. Zároveň to nemění aktuální spůsob hraní.

  Jednou z největších změn v této aktualizaci je, že hra může nyní využít i GPU(grafický procesor) počítače, což umožňuje plynulejší chod hry, mnohem lepší než naše předchozí ůprava klienta( která podle mnohých z vás, poskytovala výrazné zlepšení).

  Další dobrá věc je volitelnost- takže pokud někdo dává přednost 2D stylu, nebo je medzi malým počtem uživatelů, jejichž PC nemusí zvládnout plynulý chod klienta(podle našich odhadů méně než 10%), může si hru přepnout spět do současného stavu.

  Před dvěma týdny jsme tady v Bigpoint ústředí měli několik vybraných hráčů pro první kolo zpětné vazby. Mohli si vyskoušet několik důležitých herních funkcí (galaktické brány, TA, PvP mapy, ??? mapu), a dali nám cennou zpětnou vazbu. Také říkali tyto hezké veci:

  "Všechno fungovalo jako obvykle - jen s lepší grafikou!"

  "Krásné, esp. přiblížení při létání na základnu. Jsem rád, že se můžu dívat na loď z mnoha úhlů pohledu."
  "Přiblížení základny vypadá skvěle. Neměňte to."

  "Všechno šlo dobře, neměl jsem žádné lagy nebo tak, i když jsem byl obklopen mnoha vetřelci."

  Díky jejich zpětné vazbě a našemu mnohatýdennímu testování, jsme radí, že můžeme dát i vám šanci si to vyškoušet. Takže dnes, v úterý 16. června/ júna 2015 v 11.30 začneme první veřejné testování!(FAQ je uvedeno na konci tohoto textu).

  Stále potřebujeme zlepšit časování některých vizuálních efektů a pracovat na dalších položkách, ale celkově jsme velice šťastní jak daleko jsme se dostali a veříme, že když uvidíte a zažijete výsledek, pochopíte proč je to důležitý krok pro Darkorbit. Mnohé "staré" systémy museli být revidovány a znovu postaveny, což nám dává mnohem větší prostor pro budoucí funkce. Nový klient i nám pomohl zjistit, proč se některé "chyby" objevují pouze u některých uživatelů a ne po celou dobu. Zjistili jsme, že některé části stávajícího kódu někdy produkovali příležitostní zádrhely, které vypadali jako chyba. Takže jsme museli optimalizovat i tyto fragmety - i když se zdálo, že naprosto nesouvisí s novou verzí hry, což opět dokazuje, jak mohou složité systémy vyvinout neočekávané souvislosti...... ;)

  Nepochybujeme, že se naučíme ješte více poté, co si vyzkoušíté nového klienta, takže vaši zpětnou vazbu budeme sledovat velice pozorně. I když nemůžeme okamžitě reagovat, vždy čteme vaše komentáře, sledujeme zpětnou vazbu, a pilně pracujeme v zákulisí s cílem zlepšit hru.

  Přejeme vám příjemně strávený čas s novým 3D grafickým updatem a doufáme, že vás uvidíme ve hře!

   
  Naposledy upraveno moderátorem: 3/7/15
 2. Belgam

  Belgam Guest

  Zdravíme piloti!


  Ze všeho nejdříve, s radostí oznamujeme že test server je znovu otevřený. Nyní jsme přidali i nové formace letounů.
  Prosíme otestujte je a poskytněte odezvu na vizuální vzhled a herní balanci.

  Dále abychom dali více hráčům šanci účastnit se video soutěže, prodloužili jsme její konec o 2 dny, tj. do 1. Července 2015 do 18:00 (UTC +2)
  Naneštěstí, uvědomili jsme si že někteří hráči se zřejmě nemohou účastnit soutěží férově a tak, jsme museli změnit systém hlasování.
  Nemůžeme akceptovat, že hráči hlasují pro jejich vlastní videa pomocí multiúčtů, a tak budou forum administrátoři a moderátoři volit 3 nejlepší videa z každého fóra po ověření že jejich favorizované posty nebyly zmanipulovány.
  Jsme opravdu zklamaní neférovým chováním některých účastníků a neviděli jsme žádnou jinou možnost než vybrat vítěze našimi týmy.
  Doufáme že porozumíte našim opatřením.

  Váš DarkOrbit team
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 29/6/15
 3. Korben

  Korben User

  DarkOrbit Reloaded Video Podcast on the 3D Engine Update

   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.